Pierwsza to chęć sugerowana że jest źle przy skupie wyrzucających którzy w to uwierzyli,
albo jest coś co wypłynie a mało kto wie o tym i czas upłynniania w trendzie.
Trzeci kwartał powinien być przeciętny, ale zamknięcie roku będzie dla tej spółki na pewno mocne. Więc o co chodzi, o zmianę przedziałów zbierania.Dla kogoś kto tu rządzi sprzedawanie wspólnik do wspólnika na sztucznie stworzonym trendzie spadkowym to nowa taktyka , więc jeśli tak by to było to nic nie pozostaje poza czekaniem na zejście.
Oznacza to że czas dokupować należy dopiero po wyraźnym odbiciu. Nie wszyscy muszą się ze mną tu zgodzić ale coś w tym, w pewnej części jest.