Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
szkoda słów ~egonolsen 1 2018-01-26 09:59
Abc data możliwy ruch w górę ~Jamróz 4 2018-01-26 08:21
a pamietacie jeszcze o sprawei ~egonolsen 3 2018-01-25 11:27
do 2,50 wystawionych jest 100K akcji na sprzedaż ~weksel 6 2018-01-25 00:18
POD CO TO MA ROSNĄĆ ~cx 10 2018-01-24 14:12
JUŻ MINUS ~bob 6 2018-01-24 11:19
żenada ~egonolsen 21 2018-01-24 08:44
dzisiaj znowu zjazd ? ~xxx 1 2018-01-24 08:36
Nowy raport na stronie ~Norbert 2 2018-01-23 16:14
muł muł ~egonolsen 5 2018-01-22 12:30
Wasko wygrany mega przetarg dla PKP 2,27 mid zł ~kol 7 2018-01-19 17:40
Orzeczenie KIO ~cyberwiedźmin 2 2018-01-19 16:55
Wynik ~Obserwator 4 2018-01-19 15:19
no i ch. wygrali ale ~egonolsen 6 2018-01-19 14:14
wyrzucają aby pożreć dwa razy tyle...... ~gerger 1 2018-01-19 14:03
i jeszcze jedno ~egonolsen 1 2018-01-19 13:41
jest wynik? ~egonolsen 9 2018-01-19 13:33
Jakie widły jutro typujecie? ~Info 7 2018-01-19 13:25
Pozbud puścił właśnie komunikat-wygrał! ~Rura 1 2018-01-19 13:15
Patrzac po zachowaniu kursu ~Leo 10 2018-01-18 19:42
wasza odpowiedż jest na pozbudzie i herkul.... ~gerger 1 2018-01-17 14:58
brać brać inwestory..... ~gerger 2 2018-01-17 09:38
Co myślicie o Pozbudzie? ~Piotr 1 2018-01-17 08:33
A Pozbud do góry... ~Adaś 1 2018-01-16 17:34
Jutro znów męczarnia z KIO ~Leo 6 2018-01-16 16:48
nie czekać do piatku brać.... ~gerger 1 2018-01-16 12:09
jaki jest wynik posiedzenia KIO z 9.01 ~BOA 9 2018-01-16 11:10
Wasko,Pozbud,Hercules ~Leo 3 2018-01-15 12:13
ostatni dzień promocji...... ~gerger 3 2018-01-12 14:51
Chodzą słuchy że wynik KIO będzie negatywny? ~ucho 3 2018-01-12 12:13
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.