Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
to jakiś żart z tą dywidendą? ~disaster 3 2014-06-13 22:18
wszystko odbija ~ja 13 2014-06-12 11:18
AKTUALNOŚCI ! ! ! ~Adam 6 2014-06-11 20:33
WASKO WYPŁACI 1 GROSZ DLA RODZINY ~13450 7 2014-06-09 13:38
WASKO TO JEST CHOROBA : DEBILIZM GIEŁDOWY ~13450 5 2014-06-05 11:03
BĘDZIE JEDNAK DYWIDENDA ? ~Tomasz 12 2014-06-04 23:59
WASKO S.A. Liderem w dziedzinie Inteligentnych Systemów Transportowych ~ster 7 2014-06-02 18:25
podciągam ~lis 11 2014-05-29 19:51
podciągam ~lis 4 2014-05-19 15:05
Perspektywa rozwoju - nie mrzonka ~GTX 6 2014-05-16 22:06
uważam, że w końcu ~lis 8 2014-05-15 21:20
moim skromnym zdaniem wp1 2 2014-05-12 08:52
Propozycja - ustawka na 1,8 ~GTX 2 2014-05-10 10:18
Jak nastroje? ~Bankier 3 2014-05-06 18:21
Wasko - spółka budzi uznanie. ~lol 5 2014-05-06 12:03
bardzo dobre wyniki fiansowe za 2013 rok ~lol 1 2014-05-01 12:40
ustawione przetargi ~xxx 1 2014-04-30 15:12
jest pięknie wp1 18 2014-04-29 20:55
Wasko - naruszona została linia trendu spadkowego! Comparic.pl 17 2014-04-28 18:21
Babcia handlująca pietruszką ma większy utarg niż obroty na WASKO ~Pieczeniarz 5 2014-04-25 14:46
Wasko - duży portfel zamówień. ~wsw 7 2014-04-18 10:26
Obroty jak na straganie z cukierkami ~aby 1 2014-04-15 17:57
Powstanie zespół dotyczący cyberbezpieczeństwa Polski ~PAP. BIZNES 7 2014-04-15 13:02
AKTUALNOŚCI WASKO 2014 ~ m 5 2014-04-09 08:51
AKTUALNOŚCI WASKO ~ m 66 2014-04-08 13:16
dziękuje za tanie zakupy ~ m 17 2014-04-08 10:37
Qumak pokonał Wasko w przetargu w UKE ~Bob 1 2014-04-03 11:42
Analiza na zamówienie – Wasko luqas87 9 2014-04-03 11:38
Niezależny Operator Pomiarowy ~Greg 1 2014-03-29 20:50
Wasko ma zlecenie z Gaz-Systemu za 4,18 mln ~janek 4 2014-03-28 12:09
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.