Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pan Wajda kupuje akcje !!! ~piast 44 2015-05-15 14:12
Jakieś typy co do wyników za 1Q ~leo 17 2015-05-14 11:35
OCSŁR ~leo 1 2015-05-14 10:29
perła idzie jak burza ~leo 1 2015-05-11 10:27
Wasko S.A. zrealizowała Dolnośląską Sieć Szkieletową ~ZM 1 2015-05-10 12:54
A ja naiwny myslałem, że to może od dziś ~leo 5 2015-05-07 10:26
aktualności z budowy sieci szkieletowych ~mmm 2 2015-05-07 09:39
farkiet o wasco ~mmm 5 2015-05-06 10:36
wyniki ~WaskoOk 3 2015-05-04 10:02
Nas sprawdza czas ~leo 9 2015-04-29 09:34
przygotować się do zanużenia ~kapitan_ubota 8 2015-04-24 10:36
Kolejne kontrakty a akcje dołują ?????? ~ZM 4 2015-04-13 16:30
jaka dywidenda :) ~leo 13 2015-04-09 16:27
ORGR ~mmm 4 2015-03-29 17:25
Ratunku jak z tego wyjść .... ~anja 7 2015-03-27 18:41
QOU VADIS...........WASKO ~ERNI 11 2015-03-25 10:03
Czyli co ? Petarda znów odwołana ~leo 4 2015-03-10 11:16
Raport IV kwartał: zysk netto 13,5 mln, wartość księgowa 2,11 zł ~Jola 6 2015-03-04 13:14
wyniki poprawione na Pozostałych kosztach i K. Finansowych ~Wasko 2 2015-03-03 10:16
DOLNOŚLĄSKA SIEĆ SZKIELETOWA -wybudowana - ostatnie odbiory ~mmm 7 2015-02-19 20:30
Wajda nie głupi. ~akille 4 2015-02-17 19:58
ależ słup ... ~sn77 1 2015-02-16 11:27
spokojnie ~wieśniak 22 2015-02-15 15:14
mówią u mnie w BMie, że mają być rekordowe wyniki... ~siekiera 5 2015-02-11 10:20
Jest moc na papierze ~leo 4 2015-02-10 09:34
podbitka przed szczytem ? ~sn77 12 2015-02-04 09:32
Nota i jej wpływ na przyszłość WASKO ~CH3COOH 7 2015-01-21 11:59
Ta cała nota to urzednicze wymuszenie rozbojnicze ~Korruptor 11 2015-01-18 09:16
Nota obciążeniowa ponad 50 baniek - info ~sokół 32 2015-01-14 21:34
pb odpowiedzi sp ~cba 5 2014-12-30 14:06
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.