|
Pan Wajda kupuje akcje !!!
|
~piast
|
44
|
2015-05-15 14:12
|
|
Jakieś typy co do wyników za 1Q
|
~leo
|
17
|
2015-05-14 11:35
|
|
OCSŁR
|
~leo
|
1
|
2015-05-14 10:29
|
|
perła idzie jak burza
|
~leo
|
1
|
2015-05-11 10:27
|
|
Wasko S.A. zrealizowała Dolnośląską Sieć Szkieletową
|
~ZM
|
1
|
2015-05-10 12:54
|
|
A ja naiwny myslałem, że to może od dziś
|
~leo
|
5
|
2015-05-07 10:26
|
|
aktualności z budowy sieci szkieletowych
|
~mmm
|
2
|
2015-05-07 09:39
|
|
farkiet o wasco
|
~mmm
|
5
|
2015-05-06 10:36
|
|
wyniki
|
~WaskoOk
|
3
|
2015-05-04 10:02
|
|
Nas sprawdza czas
|
~leo
|
9
|
2015-04-29 09:34
|
|
przygotować się do zanużenia
|
~kapitan_ubota
|
8
|
2015-04-24 10:36
|
|
Kolejne kontrakty a akcje dołują ??????
|
~ZM
|
4
|
2015-04-13 16:30
|
|
jaka dywidenda :)
|
~leo
|
13
|
2015-04-09 16:27
|
|
ORGR
|
~mmm
|
4
|
2015-03-29 17:25
|
|
Ratunku jak z tego wyjść ....
|
~anja
|
7
|
2015-03-27 18:41
|
|
QOU VADIS...........WASKO
|
~ERNI
|
11
|
2015-03-25 10:03
|
|
Czyli co ? Petarda znów odwołana
|
~leo
|
4
|
2015-03-10 11:16
|
|
Raport IV kwartał: zysk netto 13,5 mln, wartość księgowa 2,11 zł
|
~Jola
|
6
|
2015-03-04 13:14
|
|
wyniki poprawione na Pozostałych kosztach i K. Finansowych
|
~Wasko
|
2
|
2015-03-03 10:16
|
|
DOLNOŚLĄSKA SIEĆ SZKIELETOWA -wybudowana - ostatnie odbiory
|
~mmm
|
7
|
2015-02-19 20:30
|
|
Wajda nie głupi.
|
~akille
|
4
|
2015-02-17 19:58
|
|
ależ słup ...
|
~sn77
|
1
|
2015-02-16 11:27
|
|
spokojnie
|
~wieśniak
|
22
|
2015-02-15 15:14
|
|
mówią u mnie w BMie, że mają być rekordowe wyniki...
|
~siekiera
|
5
|
2015-02-11 10:20
|
|
Jest moc na papierze
|
~leo
|
4
|
2015-02-10 09:34
|
|
podbitka przed szczytem ?
|
~sn77
|
12
|
2015-02-04 09:32
|
|
Nota i jej wpływ na przyszłość WASKO
|
~CH3COOH
|
7
|
2015-01-21 11:59
|
|
Ta cała nota to urzednicze wymuszenie rozbojnicze
|
~Korruptor
|
11
|
2015-01-18 09:16
|
|
Nota obciążeniowa ponad 50 baniek - info
|
~sokół
|
32
|
2015-01-14 21:34
|
|
pb odpowiedzi sp
|
~cba
|
5
|
2014-12-30 14:06
|