spadło i będzie lecieć , bo mamy w trupa w szafie , o którym nie wiemy , ale wiedzą lepiej poinformowali,
spadło, bo żelazny zaczyna się wysypywać pod odpisy na pitach i zacznie odkupywać,
spadło, bo komuś znudził się marazm na mule,
spadło bo.... jakieś pomysły?
Może kupić trzeba?