Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
był podjazd pod 2,15 ~ja 17 2015-07-22 15:03
Prezes znowu kupuje! Jest info! ~dardardar 9 2015-07-17 09:42
widzę tutaj 5 zeta ~lis 12 2015-07-10 12:17
obligacje ~ja 1 2015-07-02 10:42
dywidenda ~SN77 11 2015-07-01 21:48
dystrybucja czy akumulacja ? ~lis 17 2015-06-25 16:13
Kiedy będzie 7 zł ~Roki 5 2015-06-23 09:03
Wieśći z Walnego Zgromadzenia ~dario2 1 2015-06-17 14:32
Cena / zysk 9.8 ; cena / wk 0.92 przy cenie 2.04 za akcję ~Biały_Rycerz 8 2015-06-12 12:52
płoszyć leszcza ~cba 7 2015-06-10 22:29
wahnięcie ~dawid 2 2015-06-10 09:16
Skupowanie waloru ~joker 2 2015-06-08 16:45
No proszę ,dobra prognoza. ~akille 3 2015-06-08 14:36
witam ponownie ~leo 2 2015-06-07 19:30
kupować póki tanio ~franek 17 2015-06-05 11:54
a co siędzieje z notą obciążającą ? ~lis 2 2015-06-02 20:07
idę na ryby ~lis 1 2015-06-02 14:06
Wyniki kosmos haha ~mmm 14 2015-06-01 13:09
Czy będzie hitem 2015 r. ~ZM 2 2015-05-27 22:33
Wasko nie złożyło oferty na ŚKUP!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~add 3 2015-05-26 22:52
Dywidenda 2014 ~GTX 21 2015-05-21 17:44
Grupa Wasko zinformatyzuje szpital w Zawierciu ~Biały_Rycerz 2 2015-05-20 19:48
działamy ~leo 20 2015-05-20 14:52
żebym miał to bym mu sypnął akcjami ~lis 2 2015-05-20 13:03
kto był chytry ~lis 14 2015-05-18 13:00
dysrybucja na luce przepiekna ~ttttttttt 2 2015-05-18 10:12
będzie jazda na 3 zeta ~wasko_dagama 7 2015-05-18 09:38
Gdzie jest pan.rys ??? ~GTX 5 2015-05-17 07:59
Zysk na akcke ~leo 5 2015-05-16 14:57
Niech ktoś to ode mnie odkupi....... ~ERNI 7 2015-05-16 09:08
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.