| był podjazd pod 2,15 | ~ja | 17 | 2015-07-22 15:03 |
| Prezes znowu kupuje! Jest info! | ~dardardar | 9 | 2015-07-17 09:42 |
| widzę tutaj 5 zeta | ~lis | 12 | 2015-07-10 12:17 |
| obligacje | ~ja | 1 | 2015-07-02 10:42 |
| dywidenda | ~SN77 | 11 | 2015-07-01 21:48 |
| dystrybucja czy akumulacja ? | ~lis | 17 | 2015-06-25 16:13 |
| Kiedy będzie 7 zł | ~Roki | 5 | 2015-06-23 09:03 |
| Wieśći z Walnego Zgromadzenia | ~dario2 | 1 | 2015-06-17 14:32 |
| Cena / zysk 9.8 ; cena / wk 0.92 przy cenie 2.04 za akcję | ~Biały_Rycerz | 8 | 2015-06-12 12:52 |
| płoszyć leszcza | ~cba | 7 | 2015-06-10 22:29 |
| wahnięcie | ~dawid | 2 | 2015-06-10 09:16 |
| Skupowanie waloru | ~joker | 2 | 2015-06-08 16:45 |
| No proszę ,dobra prognoza. | ~akille | 3 | 2015-06-08 14:36 |
| witam ponownie | ~leo | 2 | 2015-06-07 19:30 |
| kupować póki tanio | ~franek | 17 | 2015-06-05 11:54 |
| a co siędzieje z notą obciążającą ? | ~lis | 2 | 2015-06-02 20:07 |
| idę na ryby | ~lis | 1 | 2015-06-02 14:06 |
| Wyniki kosmos haha | ~mmm | 14 | 2015-06-01 13:09 |
| Czy będzie hitem 2015 r. | ~ZM | 2 | 2015-05-27 22:33 |
| Wasko nie złożyło oferty na ŚKUP!!!!!!!!!!!!!!!!!! | ~add | 3 | 2015-05-26 22:52 |
| Dywidenda 2014 | ~GTX | 21 | 2015-05-21 17:44 |
| Grupa Wasko zinformatyzuje szpital w Zawierciu | ~Biały_Rycerz | 2 | 2015-05-20 19:48 |
| działamy | ~leo | 20 | 2015-05-20 14:52 |
| żebym miał to bym mu sypnął akcjami | ~lis | 2 | 2015-05-20 13:03 |
| kto był chytry | ~lis | 14 | 2015-05-18 13:00 |
| dysrybucja na luce przepiekna | ~ttttttttt | 2 | 2015-05-18 10:12 |
| będzie jazda na 3 zeta | ~wasko_dagama | 7 | 2015-05-18 09:38 |
| Gdzie jest pan.rys ??? | ~GTX | 5 | 2015-05-17 07:59 |
| Zysk na akcke | ~leo | 5 | 2015-05-16 14:57 |
| Niech ktoś to ode mnie odkupi....... | ~ERNI | 7 | 2015-05-16 09:08 |