Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
widać, że Wajda ~ja 22 2015-10-11 22:59
Wajda zobacz co narobiłeś ~leo 3 2015-10-08 13:09
Wątpię ~Robert 10 2015-10-08 09:54
Ruszyło? ~avatar2 2 2015-10-07 10:49
gpw na zielono ~ja 18 2015-10-06 11:50
kiedy i czym wasko zainteresuje rynek- gdzie nowe przetargi Panie Wajda ~mmm 26 2015-10-03 10:39
perełka się trzyma ~leo 10 2015-09-29 17:01
Śląsk ASSECO Wrocław - Piast WASKO Gliwice 1:2 ~Piotr 2 2015-09-25 23:54
ERTMS/GSM-R ~GTX 2 2015-09-21 22:07
Jednego mniej ~avatar2 9 2015-09-21 09:21
265k na S po raz kolejny ~avatar2 29 2015-09-18 09:48
jak to jest prezesie ~leo 10 2015-09-16 19:40
FF 11,83% p.rys 1 2015-09-15 19:18
czy te oczy mogą kłamć chyba ....... ~leo 1 2015-09-12 23:45
Żyje tu ktoś jeszcze? ~avatar2 6 2015-09-11 14:41
Codziennie pół procenta , jeden ale w górę Trzymać 2,3 PLN ~Jurek 1 2015-09-11 09:37
Prognoza: od dziś lekko w górę ~avatar2 4 2015-09-09 12:32
Buraczki oddają po 1,84 a będzie 2,3 niedługo ~Jurek 14 2015-09-09 09:11
WASKO przejmie rynek po HAWE ~Miedziak 29 2015-09-08 17:04
zerknijcie jak inne dziwne spółki skaczą ~ja 1 2015-09-08 15:19
Hurra dzisiaj w górę . Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ~Jurek 9 2015-09-08 08:58
Free float już tylko 11%??? ~avatar2 8 2015-09-04 16:42
hawe odbija a wasko dalej w letargu zimowym ~mmm 23 2015-09-04 14:00
Dzisiaj znowu do góry ~Gość 2 2015-09-04 11:08
znany scenariusz? ~leo 4 2015-09-04 09:51
chciałbym zauważyć że spółka jest w tendencji wzrostowej ~jurek 1 2015-09-03 22:32
Wasko - finansowe "perpetum mobile"? ~stella 1 2015-09-03 17:22
i gdzie ten kretyn od kontraktu ~ja 1 2015-09-03 15:16
Jak wystawicie po 2,3 to i tak p.Wajda kupi - bo wycofuje spółkę z giełd ~Jurek 13 2015-09-03 14:31
o której odjazd ~leo 11 2015-09-03 12:35
[x]
WASKO 4,60% 6,82 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.