Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
A co z zapomnianym szyfratorem ?. ~ZM 7 2015-11-19 21:57
Dygresja ~ms 1 2015-11-19 00:48
wasko przypomniało o sobie ~mmm 5 2015-11-18 11:29
Wasko podpisało umowe na 77 mln:) ~leo 7 2015-11-18 09:16
2,29 zł wartość księgowa wyniki z roku na rok super, to jest perełka !!! ~Emilka 4 2015-11-17 16:19
Panie Wajda ~ja 10 2015-11-16 19:51
3 kwartał 10 mln. zysku czy więcej ~leo 13 2015-11-16 14:36
prezesie, właścicielu ~ja 10 2015-11-16 10:20
I następne dobre info!!! ~akille 5 2015-11-14 12:50
koniec okresu zamknietego ~leo 6 2015-11-13 19:51
pkc 20k ~ja 3 2015-11-13 18:04
Do wesołego misjonarza ~avatar2 2 2015-11-13 08:45
kontrakt na 77 baniek i 1% do góry ~leo 12 2015-11-12 20:02
Śmieszni animatorzy kursu :) ~avatar2 9 2015-11-12 18:49
co nie ma kto sypać poniżej 2 zł ~mmm 3 2015-11-10 17:07
super info przed wynikami ~mmm 2 2015-11-10 09:03
WoW. 10 godz. a tu już obrut większy niż wczoraj ~leo 12 2015-11-06 21:50
wasko posiada 94% akcji COIG ~mmm 3 2015-11-06 20:47
takie gdybanie ~ja 4 2015-11-05 23:53
jutro 2 z przodu??? ~mmm 38 2015-11-04 21:46
no i coś cienko ~ja 18 2015-11-04 14:17
brak danych w tabeli notowań ~robak 3 2015-11-04 09:08
oddawać za darmo szybko WASKO 3 zeta ~geniusz 72 2015-11-02 10:09
ktoś przewalił 20k ~ja 20 2015-10-21 22:43
Wojtek kupisz coś dziś ~leo 6 2015-10-18 16:57
szykuje się lot na 2,19 - 2,27 ~sn77 13 2015-10-15 15:47
wasko aktualnosci ~cba 1 2015-10-15 15:39
Kilka pytań celem przemyśleń ~avatar2 10 2015-10-14 13:14
ciekawostka wp1 5 2015-10-13 16:25
radze obserwować ~leo 9 2015-10-12 17:49
[x]
WASKO 4,60% 6,82 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.