| A co z zapomnianym szyfratorem ?. | ~ZM | 7 | 2015-11-19 21:57 |
| Dygresja | ~ms | 1 | 2015-11-19 00:48 |
| wasko przypomniało o sobie | ~mmm | 5 | 2015-11-18 11:29 |
| Wasko podpisało umowe na 77 mln:) | ~leo | 7 | 2015-11-18 09:16 |
| 2,29 zł wartość księgowa wyniki z roku na rok super, to jest perełka !!! | ~Emilka | 4 | 2015-11-17 16:19 |
| Panie Wajda | ~ja | 10 | 2015-11-16 19:51 |
| 3 kwartał 10 mln. zysku czy więcej | ~leo | 13 | 2015-11-16 14:36 |
| prezesie, właścicielu | ~ja | 10 | 2015-11-16 10:20 |
| I następne dobre info!!! | ~akille | 5 | 2015-11-14 12:50 |
| koniec okresu zamknietego | ~leo | 6 | 2015-11-13 19:51 |
| pkc 20k | ~ja | 3 | 2015-11-13 18:04 |
| Do wesołego misjonarza | ~avatar2 | 2 | 2015-11-13 08:45 |
| kontrakt na 77 baniek i 1% do góry | ~leo | 12 | 2015-11-12 20:02 |
| Śmieszni animatorzy kursu :) | ~avatar2 | 9 | 2015-11-12 18:49 |
| co nie ma kto sypać poniżej 2 zł | ~mmm | 3 | 2015-11-10 17:07 |
| super info przed wynikami | ~mmm | 2 | 2015-11-10 09:03 |
| WoW. 10 godz. a tu już obrut większy niż wczoraj | ~leo | 12 | 2015-11-06 21:50 |
| wasko posiada 94% akcji COIG | ~mmm | 3 | 2015-11-06 20:47 |
| takie gdybanie | ~ja | 4 | 2015-11-05 23:53 |
| jutro 2 z przodu??? | ~mmm | 38 | 2015-11-04 21:46 |
| no i coś cienko | ~ja | 18 | 2015-11-04 14:17 |
| brak danych w tabeli notowań | ~robak | 3 | 2015-11-04 09:08 |
| oddawać za darmo szybko WASKO 3 zeta | ~geniusz | 72 | 2015-11-02 10:09 |
| ktoś przewalił 20k | ~ja | 20 | 2015-10-21 22:43 |
| Wojtek kupisz coś dziś | ~leo | 6 | 2015-10-18 16:57 |
| szykuje się lot na 2,19 - 2,27 | ~sn77 | 13 | 2015-10-15 15:47 |
| wasko aktualnosci | ~cba | 1 | 2015-10-15 15:39 |
| Kilka pytań celem przemyśleń | ~avatar2 | 10 | 2015-10-14 13:14 |
| ciekawostka | wp1 | 5 | 2015-10-13 16:25 |
| radze obserwować | ~leo | 9 | 2015-10-12 17:49 |