Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
kolejna próba zamkniecia luki z maja ~geniusz 25 2015-09-03 07:46
ja slysze wasko i wajda ~ja 4 2015-09-03 07:31
Czyli te 100.000 wystawił p.Wajda ( po 2.3) ~Jurek 1 2015-09-03 05:26
Czy p. Wajda moze wykupic spolke i wycofac z gieldy ? ~Jurek 21 2015-09-03 00:24
Przydałoby się jakieś duże zamówienie rządowe ~Jan 4 2015-09-02 20:17
ciekawe ~ja 5 2015-09-02 13:08
piekne wyniki ~kr 12 2015-09-02 06:59
Godzina 16.49 100.000 akcji na kup po 2.3 :) ~Jurek 3 2015-09-01 18:19
a nie mówiłem o kontrakcie :) ~Jurek 2 2015-09-01 16:56
Mułowi ktoś lont podpalił :) ~GTX 3 2015-09-01 16:40
Duży kontrakt - ( w trakcie negocjacji !!! ) ~Hossa 3 2015-09-01 13:44
Przyszłościowa firma - trzymać akcje ~Jurek 15 2015-09-01 12:30
no i jak tam twardy ? ~ja 9 2015-09-01 11:53
wzrosty zatrzymacie ale wyniki 31 musicie podać:) ~leo 42 2015-09-01 09:46
WASKO - najbardziej niedoceniona spółka na całym straganie ~Miedziak 4 2015-08-31 13:04
KONKURS !!! Wyniki za 2kw. ~bzik 10 2015-08-30 16:12
no szału ni ma ~ja 12 2015-08-28 13:07
Alternatywa? ~Zainteresowany 7 2015-08-27 13:18
Plus wczorajszej sesji ~leo 5 2015-08-27 12:10
Promocja z okazji wyleszczania ~avatar2 8 2015-08-27 09:22
tradycja ~ja 10 2015-08-26 17:27
sypać sypać w panice leszcze haha ~mmm 2 2015-08-24 10:12
Firma WASKO S.A. wygrała w 335 częściach 314 przetargów ~akille 2 2015-08-22 10:51
31.08 wyniki ~mmm 6 2015-08-21 17:06
Szkoda waszych slow ~mars_napada 10 2015-08-21 09:31
Mało się dzieje ,to poczytajcie o naszym prezesie :) ~akille 16 2015-08-20 07:14
WASKO zaczyna rajd pod wyniki ~Miedziak 42 2015-08-18 12:36
.....oj tu się będzie działo :) ~ERNI 25 2015-08-04 12:26
budowa podlaskiej sieci szerokopasmowej ~cba 19 2015-08-03 21:33
Sternik do steru !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~MAX 19 2015-08-02 11:39
[x]
WASKO 1,76% 6,94 2026-06-26 13:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.