W tematach i wątkach dotyczących Wasko pojawiają się zdania i opinie, że Prezes skupuje akcje, zeby wycofać być może spółkę z giełdy...
A ja się pytam, że niby po kiego grzyba miałby wycofywać tą spółkę z giełdy? Na chleb nima czy co? ;-)
Przecie Wasko płaci dywidendę, a wyniki i rozwój spółki wskazują, że być może w przyszłości ta dywidenda będzie jeszcze większa -a przecież przy takiej ilosci akcji jaką juz ma w tej chwili co roku jest to masa kasy.
Stąd dla mnie osobiscie takie coś to finansowe "perpetum mobile". Szacun dla Prezesa Wajdy.