Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wybiło ~leo 3 2016-01-17 16:03
Czekam do wyników za 2016 i zwijam się ~leo 16 2016-01-13 23:46
dlaczego nie spada ~rg4 4 2016-01-11 13:10
11 i 13 stycznia ZUS ~leo 6 2016-01-11 12:26
EC2 Ruszyło -wybicie z trojkata a Wasko kiedy? ~bebe 4 2016-01-05 19:20
Jak myślicie ~leo 11 2016-01-04 14:44
umowa COIG ~leo 10 2015-12-23 09:25
Coś się zaczyna ~akille 1 2015-12-23 08:50
znów ładna wiadomość ~leo 4 2015-12-23 06:48
Walka z cieniem ~leo 3 2015-12-22 11:55
konsekwentny ~leo 3 2015-12-10 17:50
no wreszcie spada ~ja 6 2015-12-09 12:24
Zus -Wasko- Hitachi Data Systems ~leo 9 2015-12-08 22:07
wasko - siła tradycji ~ja 2 2015-12-07 13:16
Dziś odpał ~leo 6 2015-12-04 18:43
Wasko - analiza MN,W1,D1 luqas87 8 2015-12-03 08:56
Wasko odkurzy Narodowy szyfrator ~leo 4 2015-12-01 23:25
Wasko i szyfrator teraz w TVBiznes ~joana 17 2015-11-27 11:35
avatar, to ty? ~ja 4 2015-11-26 20:20
i tradycyjnie ~ja 19 2015-11-26 12:02
Do WASKO również mam sentyment branza IT u nas w USA pierwsza odbiła ~Chicago-makler 5 2015-11-25 08:33
jestem za zdjeciem z GPW ~ja 13 2015-11-24 17:23
aktualności na stronie wasko ~leo 1 2015-11-24 11:01
Hit ~max 1 2015-11-24 09:50
Zakończenie kolejnego Projektu Infostrada Kujaw i Pomorza ~leo 3 2015-11-23 06:55
Szyfratir ~Max 3 2015-11-20 19:03
bardzo dobre wyniki ~cba 24 2015-11-20 12:54
A co z zapomnianym szyfratorem ?. ~ZM 7 2015-11-19 21:57
Dygresja ~ms 1 2015-11-19 00:48
wasko przypomniało o sobie ~mmm 5 2015-11-18 11:29
[x]
WASKO 0,31% 6,52 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.