| Wybiło | ~leo | 3 | 2016-01-17 16:03 |
| Czekam do wyników za 2016 i zwijam się | ~leo | 16 | 2016-01-13 23:46 |
| dlaczego nie spada | ~rg4 | 4 | 2016-01-11 13:10 |
| 11 i 13 stycznia ZUS | ~leo | 6 | 2016-01-11 12:26 |
| EC2 Ruszyło -wybicie z trojkata a Wasko kiedy? | ~bebe | 4 | 2016-01-05 19:20 |
| Jak myślicie | ~leo | 11 | 2016-01-04 14:44 |
| umowa COIG | ~leo | 10 | 2015-12-23 09:25 |
| Coś się zaczyna | ~akille | 1 | 2015-12-23 08:50 |
| znów ładna wiadomość | ~leo | 4 | 2015-12-23 06:48 |
| Walka z cieniem | ~leo | 3 | 2015-12-22 11:55 |
| konsekwentny | ~leo | 3 | 2015-12-10 17:50 |
| no wreszcie spada | ~ja | 6 | 2015-12-09 12:24 |
| Zus -Wasko- Hitachi Data Systems | ~leo | 9 | 2015-12-08 22:07 |
| wasko - siła tradycji | ~ja | 2 | 2015-12-07 13:16 |
| Dziś odpał | ~leo | 6 | 2015-12-04 18:43 |
| Wasko - analiza MN,W1,D1 | luqas87 | 8 | 2015-12-03 08:56 |
| Wasko odkurzy Narodowy szyfrator | ~leo | 4 | 2015-12-01 23:25 |
| Wasko i szyfrator teraz w TVBiznes | ~joana | 17 | 2015-11-27 11:35 |
| avatar, to ty? | ~ja | 4 | 2015-11-26 20:20 |
| i tradycyjnie | ~ja | 19 | 2015-11-26 12:02 |
| Do WASKO również mam sentyment branza IT u nas w USA pierwsza odbiła | ~Chicago-makler | 5 | 2015-11-25 08:33 |
| jestem za zdjeciem z GPW | ~ja | 13 | 2015-11-24 17:23 |
| aktualności na stronie wasko | ~leo | 1 | 2015-11-24 11:01 |
| Hit | ~max | 1 | 2015-11-24 09:50 |
| Zakończenie kolejnego Projektu Infostrada Kujaw i Pomorza | ~leo | 3 | 2015-11-23 06:55 |
| Szyfratir | ~Max | 3 | 2015-11-20 19:03 |
| bardzo dobre wyniki | ~cba | 24 | 2015-11-20 12:54 |
| A co z zapomnianym szyfratorem ?. | ~ZM | 7 | 2015-11-19 21:57 |
| Dygresja | ~ms | 1 | 2015-11-19 00:48 |
| wasko przypomniało o sobie | ~mmm | 5 | 2015-11-18 11:29 |