Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ukrywanie prawdy aby zapobiec katastrofie :) :) ~New_Balance 6 2011-06-29 17:44
Kolos podniesie się z kolan szybciej niż nam wmawiają :) ~New_Balance 8 2011-06-21 19:39
Wyraźny wzrost obrotów przy linii trendu wzrostowego :) ~New_Balance 1 2011-06-20 16:40
Dziś testujemy linie trendu wzrostowego :) ~New_Balance 10 2011-06-20 13:55
Zbliżamy się do sezonu wyników :) ~New_Balance 4 2011-06-16 09:01
Ładnie leci user7533 5 2011-06-16 06:36
befado ma 80 lat i zaklad jest chyba w miescie jak lzps... ~fajlo 2 2011-06-15 15:11
Mały przeciek ~Kozaczek 3 2011-06-15 14:46
Takie tam pierdu pierdu :) ale wychodzi na to że to pewniak to przejęcie ~New_Balance 4 2011-06-14 22:47
luudzieee!!!... ~gonzales 4 2011-06-14 18:32
Co za "anormalny" z zarządu kupuje akcje Protka :) :) ~New_Balance 12 2011-06-14 14:13
lipa ~dan 5 2011-06-13 15:34
Dziś jakiś popyt się delikatny uaktywnił :) ~New_Balance 3 2011-06-10 16:51
dobrze to nie wygląda ~dan 1 2011-06-10 10:19
protektor to przykład ~gonzales 5 2011-06-09 21:42
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5 % liczby głosów na ZWZA ~fajlo 2 2011-06-02 20:57
Protektor: Nieruchomości na sprzedaż ~ble 3 2011-06-01 16:02
gdzie on się podział ;))) ~dan 5 2011-05-31 21:22
pakiet ~fajlo 3 2011-05-30 21:58
Aviva będzie wchodzić w Protektora ??? !!!!! ~New_Balance 14 2011-05-30 17:33
Troche techniki na zimno i z zębami zacisnietymi na batoniku mars :) ~New_Balance 4 2011-05-30 08:18
GDZIE JEST TO 7,76!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUB CHOCIAŻ 6,24!!!!! ~rychu 3 2011-05-27 12:43
Zgłaszam swoją kandydaturę na członka RN :) ~New_Balance 3 2011-05-27 09:45
ing też chce mieć sojego przedstawiciela w rn ~miszczu-speku 1 2011-05-26 11:07
chyba nie ma o czym pisać ~dan 5 2011-05-25 13:19
Odbicie w nieprzypadkowym miejscu !!! ~New_Balance 1 2011-05-20 20:55
Dzis z rana widac lekkie zainteresowanie kupnem ! ~abc 8 2011-05-20 20:29
I Mitoman III Rzeczpospolitej nie wie co plecie ~ble 7 2011-05-20 07:08
wywiady ~prot 11 2011-05-19 17:21
shit, kolejna odsłona ~dan 3 2011-05-19 10:01
[x]
PROTEKTOR -1,96% 1,20 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.