|
Ukrywanie prawdy aby zapobiec katastrofie :) :)
|
~New_Balance
|
6
|
2011-06-29 17:44
|
|
Kolos podniesie się z kolan szybciej niż nam wmawiają :)
|
~New_Balance
|
8
|
2011-06-21 19:39
|
|
Wyraźny wzrost obrotów przy linii trendu wzrostowego :)
|
~New_Balance
|
1
|
2011-06-20 16:40
|
|
Dziś testujemy linie trendu wzrostowego :)
|
~New_Balance
|
10
|
2011-06-20 13:55
|
|
Zbliżamy się do sezonu wyników :)
|
~New_Balance
|
4
|
2011-06-16 09:01
|
|
Ładnie leci
|
user7533
|
5
|
2011-06-16 06:36
|
|
befado ma 80 lat i zaklad jest chyba w miescie jak lzps...
|
~fajlo
|
2
|
2011-06-15 15:11
|
|
Mały przeciek
|
~Kozaczek
|
3
|
2011-06-15 14:46
|
|
Takie tam pierdu pierdu :) ale wychodzi na to że to pewniak to przejęcie
|
~New_Balance
|
4
|
2011-06-14 22:47
|
|
luudzieee!!!...
|
~gonzales
|
4
|
2011-06-14 18:32
|
|
Co za "anormalny" z zarządu kupuje akcje Protka :) :)
|
~New_Balance
|
12
|
2011-06-14 14:13
|
|
lipa
|
~dan
|
5
|
2011-06-13 15:34
|
|
Dziś jakiś popyt się delikatny uaktywnił :)
|
~New_Balance
|
3
|
2011-06-10 16:51
|
|
dobrze to nie wygląda
|
~dan
|
1
|
2011-06-10 10:19
|
|
protektor to przykład
|
~gonzales
|
5
|
2011-06-09 21:42
|
|
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5 % liczby głosów na ZWZA
|
~fajlo
|
2
|
2011-06-02 20:57
|
|
Protektor: Nieruchomości na sprzedaż
|
~ble
|
3
|
2011-06-01 16:02
|
|
gdzie on się podział ;)))
|
~dan
|
5
|
2011-05-31 21:22
|
|
pakiet
|
~fajlo
|
3
|
2011-05-30 21:58
|
|
Aviva będzie wchodzić w Protektora ??? !!!!!
|
~New_Balance
|
14
|
2011-05-30 17:33
|
|
Troche techniki na zimno i z zębami zacisnietymi na batoniku mars :)
|
~New_Balance
|
4
|
2011-05-30 08:18
|
|
GDZIE JEST TO 7,76!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUB CHOCIAŻ 6,24!!!!!
|
~rychu
|
3
|
2011-05-27 12:43
|
|
Zgłaszam swoją kandydaturę na członka RN :)
|
~New_Balance
|
3
|
2011-05-27 09:45
|
|
ing też chce mieć sojego przedstawiciela w rn
|
~miszczu-speku
|
1
|
2011-05-26 11:07
|
|
chyba nie ma o czym pisać
|
~dan
|
5
|
2011-05-25 13:19
|
|
Odbicie w nieprzypadkowym miejscu !!!
|
~New_Balance
|
1
|
2011-05-20 20:55
|
|
Dzis z rana widac lekkie zainteresowanie kupnem !
|
~abc
|
8
|
2011-05-20 20:29
|
|
I Mitoman III Rzeczpospolitej nie wie co plecie
|
~ble
|
7
|
2011-05-20 07:08
|
|
wywiady
|
~prot
|
11
|
2011-05-19 17:21
|
|
shit, kolejna odsłona
|
~dan
|
3
|
2011-05-19 10:01
|