Forum giełdowe spółki INDATA SOFTWARE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Niezwykła, kuriozalna cena. psychiatra_ 17 2016-12-07 16:15
oszołomy ~rty 1 2016-12-07 12:52
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Zapowiadane wyjście górą psychiatra_ 22 2016-12-07 11:30
Halski wygrałeś wybory metrino 4 2016-12-07 10:11
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Brawo Indata - 3,2 miliony! psychiatra_ 9 2016-12-07 05:50
technicznie możliwe odbicie ~AT 7 2016-12-06 19:33
Indata - czerwona latarnia GPW ~lisek 25 2016-12-06 19:32
INDATA - codziennie niskie ceny.. ~troll 4 2016-12-06 17:08
Pamiętajcie po ile kupował Pan Misiak... Czy kupił żeby stracić? ~add 6 2016-12-06 16:30
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Czekamy na iskrę _halsky 8 2016-12-06 15:43
Rajd św. Mikołaja ~cierpliwy 3 2016-12-06 09:45
Zdrowy wzrost kursu z 0,9 na 0,66 ~donalt_trampek 3 2016-12-06 09:00
Kurs nie odbije dopóki nie spadnie na 30 groszy, wtedy ~Kubełek 2 2016-12-05 20:24
Czekamy na iskre -serio-ale masz paczke chusteczek? ~qqq 11 2016-12-05 14:45
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum 44 mln w kasie i rekomendacje banków dla Indaty _halsky 12 2016-12-05 12:46
GOSIA gdzie jesteś??? Miało być tak dobrze.... Co robić.... ~add 3 2016-12-05 12:20
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Zgodnie z rekomendacjami - 1,10 zł do końca listopada. psychiatra_ 18 2016-12-05 10:04
brać, korzystać z tanich akcji ~hitel 1 2016-12-05 08:59
Jaka spółka taka cena... ~lisek 5 2016-12-05 07:34
Czy warto będzie wchodzić po 30 groszy? ~Mex 9 2016-12-04 14:40
Prośba o radę do akcjonariusza halsky ~Kaszana 10 2016-12-04 10:38
Rekomendacje ~Xxxx 6 2016-12-01 11:44
DZIŚ ZAWODY KTO TANIEJ ODDA TO .... ~ino 1 2016-12-01 10:12
Czekamy na wyniki, 15 mln netto?! _halsky 14 2016-12-01 09:35
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum 28 publikacja wspaniałych wyników! psychiatra_ 11 2016-12-01 09:01
460 tys zysku netto za 3kw ~asad 35 2016-11-30 23:34
Dobrze, że sprzedałem dzisiaj. Jutro witamy 6 z przodu ~Kubełek 7 2016-11-30 21:42
Będą te widły dzisiaj czy nie będą ? Dawać to na 0,65 zł ~wyniki 9 2016-11-30 18:12
Do "Pana prawdziwego_prezesa" ~heho 2 2016-11-30 17:23
W ciągu roku zobaczymy tu jeszcze 3 zł. ~add 4 2016-11-30 16:13
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.