Od kilkunastu sesji znawcy rynków kapitałowych, analitycy bankowi rekomendowali zakup
Indaty, przed spodziewanym wyjściem górą.
Dzisiaj wybicie stało się faktem, po tygodniach męczącej konsolidacji.
Tym samym okazało się kto miał rację.
Grupa hejterów i kłamców zamilknie od dzisiaj na zawsze (jeśli ma choć za grosz honoru).
Gratuluję sobie i inwestorom, którzy nie zwątpili w wielkość Indaty i nie dali się zmanipulować żałosnymi kłamstwami naganiaczy.
Wielkich zysków życzę!