Przesympatyczny kolego. Czy Ty piszesz do mnie czy też do kolegi "Halsky". Jeżeli CI chodzi o mnie, to daj sobie spokój.
Czytam Twoje uwagi o dłuższego czasu. Jesteś zbyt mały aby, wdawać się w dyskusje ze mną. Zacznij czytać lektury szkolne.
Powodzenia.