Piszecie bzdury jakich mało ,nikt z was nie wie co będzie . Jeśli komuś będzie zależało , że ma spaść to spadnie , jak będzie miało iść do góry to pójdzie i to wysoko. Główni udziałowcy się liczą ,wszystko można kupić , wystarczy kilka inf dobrych lub złych. Oni wiedzą co robić a wy nie .