wg. AT możliwe odbicie do górnej bandy szerszej konsoli w okolice 1,2. jeżeli spadniemy to w okolice 0,6, później już niestety tylko historyczne minimum w okolicy 0,3...
Biorąc pod uwagę wyniki, które wcale nie są takie słabe, oraz sprzyjające otoczenie rynkowe obstawiam kiszone i wyskok w górę po akumulacji.
pozdrawiam,