Halsky, jesteś wielkim i niekwestionowanym autorytetem tego forum. Myślę, że pozostali członkowie akcjonariatu Indaty nie obrażą się na mnie, jeżeli w ich imieniu poproszę Cię o kilka słów konstruktywnej opinii na temat aktualnej sytuacji i prognozę na nadchodzące sesje. Nabyłem już 10 akcji w cenie 0,68 PLN za sztukę i zamierzam zwiększyć swoje zaangażowanie w tej spółce być może nawet o 100%. Co robić? Czekać jeszcze, czy brać jak leci?