Forum giełdowe spółki INDATA SOFTWARE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Indata ma kapitalizacje jak qumak ~Jaro 1 2016-12-13 18:09
Wywalają smieciuszka, aż się kurzy. ~77s 2 2016-12-13 14:45
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Sytuacja się klaruje - zasięg 1,60 zł _halsky 9 2016-12-13 14:26
kiedy ma być scaleni akcji? ~ekolog 2 2016-12-13 13:54
Witam :-) ~Dawid 9 2016-12-13 13:54
Kiedy wreszcie ta nowa emisja ~donalt_trampek 2 2016-12-13 13:49
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Nareszcie. Mamy dołek. _halsky 7 2016-12-13 13:46
Czas rozbić te 200k po 0,64gr ~Gerdon 5 2016-12-13 12:59
no to ustawiłem kupno ~maro66 2 2016-12-13 09:55
halsky bral powyzej 1,1 i sprzedal ponizej 1 coz bywa ~petarda 3 2016-12-13 07:23
Mistrz halsky :) ~Xxxx 1 2016-12-13 06:52
I znowu leszcza chcą ubrać ehhh.... co za gniot z tej spółki... ~add 5 2016-12-13 06:48
Sypać ofermy.....do wora ~kali 8 2016-12-12 22:01
INDATA spółką 2017r ~coopersilver 10 2016-12-12 20:33
analiza techniczna ~coopersilver 11 2016-12-12 10:48
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Rozpoczęli SKUP AKCJI WŁASNYCH! _halsky 8 2016-12-12 06:34
Sypać po 0,81pln ~Danio 8 2016-12-10 10:38
INDATA LECIMY W PRZEPAŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MASAKRA ~fr 9 2016-12-09 20:59
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Strona kościelna, niemal dogadana ... _halsky 9 2016-12-09 19:40
Pojawił się optymizm na forum a więc jest idealny ~Kubełek 4 2016-12-09 14:25
spadek z 3.20 zl na 65 groszy powinien oznaczac wyrzucenie na newconnect ~adam 4 2016-12-09 09:43
Wywaliłem 85 tys. szt. i jestem szczęśliwy ~mc2 4 2016-12-09 01:23
Idealny moment na wejście ~Rysiu 5 2016-12-08 20:03
lisek na pozycji ~lisek 9 2016-12-08 16:32
Widzę dużo naganiaczy na wzrosty to znak ~Kubełek 3 2016-12-08 15:03
Zamiana akcji zwykłych na okaziciela na akcje imienne ~spoko 30 2016-12-08 15:00
Wielka Indata podąża zgodnie z trendem ~janek 7 2016-12-08 12:21
Czy najgorsze już za nami? ~ppp 25 2016-12-07 23:01
WIG_INFO a IDT ~Segandith 5 2016-12-07 19:14
Czy najgorsze przed nami? ~lisek 15 2016-12-07 17:06
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.