Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
minus 18 r/r - idzie zima ~Jeuop 4 2022-07-31 13:04
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2022-07-31 11:43
wodospad a trole wzrostowe ~Jeuop 1 2022-07-31 11:29
Musicie wiedzieć, że picie dużych ilości rujnuje życie, coś o tym wiem ~jeuop 10 2022-07-31 11:18
Do moderatora ~Lama4 8 2022-07-31 09:10
niech spoczywa ~jeuop 8 2022-07-31 00:53
Dobry raport, znaczne zwiększenie zapasów i inwestycji, sprzedaż top ~Maxiking 14 2022-07-30 16:13
czytajcie biznes radar ! ~ckm 15 2022-07-30 16:05
Przychody ze sprzedaży netto w 2021 wzrost o 12% rdr ~Lew 6 2022-07-30 12:03
Zmiana trendu na covidowych, rosną zachorowania, spadki już były ~Fenek 3 2022-07-30 10:38
Raport bardzo kiepski, pod co te wzrosty ? ~RACJA 2 2022-07-30 09:47
Czekamy do 29 sierpnia , może będzie lepszy raport...dzisiejszy to... ~Jan 9 2022-07-30 00:24
a wywalanko dalej trwa ~jeuop 2 2022-07-29 21:13
Jeuop trzesie portkami ~tristaj 8 2022-07-29 21:09
Poniedziałek ~Kozak 2 2022-07-29 20:56
co sie odwlecze to i wodospad ~Jeuop 3 2022-07-29 20:14
buuu jak mi smutno ~jeuop 3 2022-07-29 19:37
no co ja mogę ~jeuop 1 2022-07-29 19:06
Jeuop miał racje ~Jeuop 5 2022-07-29 18:24
10 baniek straty przy rekordowych przychodach? ~Rumun 4 2022-07-29 18:09
do Q3 mieli 7 mln zysku, a na koniec roku -10mln? WTF? ~Trabant 3 2022-07-29 18:08
wodospad ~jeuop 7 2022-07-29 18:05
Solidne wzrosty na covidowych = zmiana trendu ~Jerry 1 2022-07-29 16:39
odpowiem tylko ~jeuop 10 2022-07-29 15:11
o której wyniki? ~pp 2 2022-07-29 14:31
I gdzie ten jeuop to przyszłość przewiduje? Gdzie te 5zl ? Xd ~jeuop 3 2022-07-29 12:41
Grube wybicia na covidowych. Harper też ładnie reaguje. Zmiana trendu ~Maxiking 2 2022-07-29 12:40
podniecacie się ~jeuop 2 2022-07-29 12:39
Jak to zaraz pierdyknie to bedzie płacz heheeheh ~znowu 2 2022-07-29 12:10
Ale sobie wczoraj pogrywali, żeby obniżyć kurs ~123 1 2022-07-29 10:55
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.