że tyle kasy nie straciłem wraz z wami
lżej mi ż epomyśle że zainwestowałem dwa dni temu w 816 papiera po 6,20 w czerypika ...
i po raz kolejny w tym tygodniu jestem szczesliwy i do przodu - raz że harper wydupkau leszczy (beze mnie) dwa że jestem szybki niczym Tajger i jestem kolejne pare zeta do przodu ...
wrauuu ...