|
Należności krotkitermin 67 mln do 42 mln r/r i wzrost kapitał zapasowy!
|
~Harper
|
6
|
2022-08-01 13:45
|
|
666
|
~jeuop
|
1
|
2022-08-01 12:26
|
|
czy starczy kapitały
|
~jeuop
|
10
|
2022-08-01 11:42
|
|
6,5 zapakowane do wora a peroniarze niech wyją
|
~akcj
|
3
|
2022-08-01 10:34
|
|
Może w końcu Stooq.pl coś napiszę o Harperze, bo HRP dzisiaj liderem
|
~RED
|
3
|
2022-08-01 10:21
|
|
mydlenie oczu
|
~jeuop
|
7
|
2022-08-01 10:08
|
|
Pierwsze zakupy HRP zrobione. Klasyczne wyleszczenie
|
~Uszi
|
1
|
2022-08-01 09:50
|
|
Tak kończy spadziowa szulernia :) a my z nowymi pakietami w górę
|
~siekierom
|
3
|
2022-08-01 09:49
|
|
Dawać leszcze ! Czekam na zakupy ! Waszym akcjom będzie u mnie lepiej:)
|
~Inwest
|
4
|
2022-08-01 09:49
|
|
Dziś koniec zielono -> tak jest jak leszczyna raportów czytać nie umie:)
|
~Harp
|
1
|
2022-08-01 09:47
|
|
Hehehe jeszcze na zielono dzisiaj Harpi skończy, ładnie rośnie
|
~Werka
|
1
|
2022-08-01 09:46
|
|
Możliwa słabsza sesja jednak trend wzrostowy zostanie utrzymany :)
|
~siekierom
|
3
|
2022-08-01 09:37
|
|
Harper po korekcie. Spadziowych yeuopek w agonii :)
|
~jeuop
|
1
|
2022-08-01 09:35
|
|
Jeszcze dziś na zielono
|
~rysiek
|
2
|
2022-08-01 09:34
|
|
oj długo długo
|
~jeuop
|
1
|
2022-08-01 09:31
|
|
MINUS 15%
|
~jeuop
|
2
|
2022-08-01 09:27
|
|
Kurs skończy dziś neutralnie, jutro test 9 zł. Zmiana trendu, inne rosną
|
~jeuop
|
2
|
2022-08-01 09:14
|
|
no to zaczynamy
|
~JEUOP
|
2
|
2022-08-01 09:05
|
|
Po komenta. widać, że prawie nikt tu działaln. nie prowadzi
|
~Jerry
|
1
|
2022-08-01 08:50
|
|
Czytanie raportów ze zrozumieniem się kłania …:)
|
~Jozef
|
7
|
2022-08-01 08:46
|
|
Do USA poszło aż tyle towaru, że przychody tak skoczyły?
|
~Fenek
|
2
|
2022-08-01 08:37
|
|
Fundamentalni mówią na takie spółki - NIEDOSZACOWANA
|
~Technik
|
3
|
2022-08-01 08:17
|
|
Ostatni kwartał okresu r/d/r dał wzrost +25% przychodów
|
~Piwot
|
2
|
2022-08-01 07:23
|
|
Spółka korzysta ze spadków surowca i zwiększa ilość surowca
|
~Omron
|
7
|
2022-08-01 06:33
|
|
Aktywa spółki wzrosły z 247 mln do 280 mln to INWESTYCJE !
|
~Harper
|
14
|
2022-07-31 22:53
|
|
Strata spowodowana inwestycjami a peroniarze już kwiczą :)
|
~Harp
|
10
|
2022-07-31 20:42
|
|
tik-tok-tik-tok
|
~Jeuop
|
3
|
2022-07-31 20:41
|
|
Wzrost przychodów tak duży że to juz nie jest ten Harper co kiedyś
|
~siekierom
|
10
|
2022-07-31 16:28
|
|
Niebywała histeria spadzi :) Znaczy będzie rosło !
|
~jeuop
|
1
|
2022-07-31 15:32
|
|
magiczny przyszły kwartał
|
~jeuop
|
2
|
2022-07-31 13:52
|