Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Należności krotkitermin 67 mln do 42 mln r/r i wzrost kapitał zapasowy! ~Harper 6 2022-08-01 13:45
666 ~jeuop 1 2022-08-01 12:26
czy starczy kapitały ~jeuop 10 2022-08-01 11:42
6,5 zapakowane do wora a peroniarze niech wyją ~akcj 3 2022-08-01 10:34
Może w końcu Stooq.pl coś napiszę o Harperze, bo HRP dzisiaj liderem ~RED 3 2022-08-01 10:21
mydlenie oczu ~jeuop 7 2022-08-01 10:08
Pierwsze zakupy HRP zrobione. Klasyczne wyleszczenie ~Uszi 1 2022-08-01 09:50
Tak kończy spadziowa szulernia :) a my z nowymi pakietami w górę ~siekierom 3 2022-08-01 09:49
Dawać leszcze ! Czekam na zakupy ! Waszym akcjom będzie u mnie lepiej:) ~Inwest 4 2022-08-01 09:49
Dziś koniec zielono -> tak jest jak leszczyna raportów czytać nie umie:) ~Harp 1 2022-08-01 09:47
Hehehe jeszcze na zielono dzisiaj Harpi skończy, ładnie rośnie ~Werka 1 2022-08-01 09:46
Możliwa słabsza sesja jednak trend wzrostowy zostanie utrzymany :) ~siekierom 3 2022-08-01 09:37
Harper po korekcie. Spadziowych yeuopek w agonii :) ~jeuop 1 2022-08-01 09:35
Jeszcze dziś na zielono ~rysiek 2 2022-08-01 09:34
oj długo długo ~jeuop 1 2022-08-01 09:31
MINUS 15% ~jeuop 2 2022-08-01 09:27
Kurs skończy dziś neutralnie, jutro test 9 zł. Zmiana trendu, inne rosną ~jeuop 2 2022-08-01 09:14
no to zaczynamy ~JEUOP 2 2022-08-01 09:05
Po komenta. widać, że prawie nikt tu działaln. nie prowadzi ~Jerry 1 2022-08-01 08:50
Czytanie raportów ze zrozumieniem się kłania …:) ~Jozef 7 2022-08-01 08:46
Do USA poszło aż tyle towaru, że przychody tak skoczyły? ~Fenek 2 2022-08-01 08:37
Fundamentalni mówią na takie spółki - NIEDOSZACOWANA ~Technik 3 2022-08-01 08:17
Ostatni kwartał okresu r/d/r dał wzrost +25% przychodów ~Piwot 2 2022-08-01 07:23
Spółka korzysta ze spadków surowca i zwiększa ilość surowca ~Omron 7 2022-08-01 06:33
Aktywa spółki wzrosły z 247 mln do 280 mln to INWESTYCJE ! ~Harper 14 2022-07-31 22:53
Strata spowodowana inwestycjami a peroniarze już kwiczą :) ~Harp 10 2022-07-31 20:42
tik-tok-tik-tok ~Jeuop 3 2022-07-31 20:41
Wzrost przychodów tak duży że to juz nie jest ten Harper co kiedyś ~siekierom 10 2022-07-31 16:28
Niebywała histeria spadzi :) Znaczy będzie rosło ! ~jeuop 1 2022-07-31 15:32
magiczny przyszły kwartał ~jeuop 2 2022-07-31 13:52
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.