Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Teraz tylko chciwość lub strach ~Leo 2 2023-08-31 10:15
Firma iCotton przejęła pośrednio 59,95 proc. akcji Harper Hygienics ~kp 2 2023-08-31 10:00
Zawiadomienie o ZAMIARZE xd czy to w ogole brzmi poważnie ? ~Jełpe 11 2023-08-31 09:13
Wezwanie oczywiście trzeba olać ~Jacek 3 2023-08-31 07:58
To chodziło po 40 zł ~peros 1 2023-08-31 07:41
Pytanie. ~Ketchup 1 2023-08-31 07:24
Patrzcie co znalazłem w archiwach Harpera z 2017... ~Jełepe 4 2023-08-30 22:41
CHWILA, SMARUJE SWOJE WEZWANIE DO SPRZEDANIA MI AKCJI. ~Grond 4 2023-08-30 22:18
Wezwanie jest potwierdzeniem, że Duzi widzą ogromny potencjał w spółce. ~Grond 6 2023-08-30 21:58
Ładnie tutaj sieją dezinformację ~123 4 2023-08-30 21:55
MYŚLEĆ LOGICZNIE - prawda jest taka, że dziś was poubierali na amen ~takaprawda 7 2023-08-30 21:42
Za 5,25 to jutro zjazd ~Ubraliludzi 4 2023-08-30 21:35
Po 5.25 kupuje bez ograniczeń ~Geco 2 2023-08-30 21:34
Zastanawiam się ~Kindii 5 2023-08-30 21:26
https://www.parkiet.com/medycyna-i-zdrowie/art39029821-bedzie-wezwanie-n ~jaa 1 2023-08-30 21:11
poza tym - " zamierza ogłosić " to nie to samo co "ogłasza"... ~kocek 3 2023-08-30 21:07
INFO ~Piszpanjan 2 2023-08-30 20:52
czyżby nowy sposób uwalania kursu ? ~kp 1 2023-08-30 20:43
jak nie sprzedacie w wewzaniu po 5,25 to szykuje się emisji po 10 groszy ~emisja10groszy 4 2023-08-30 19:58
Nie sprzedawać we wezwaniu ani jednej akcji ~Geco 12 2023-08-30 19:28
piękny i równy dostęp do informacji gdzie jest KNF i prokurator ~prokurator 1 2023-08-30 18:14
i zobaczymy czy KNF zainterweniuje o manipulacje kursem ~KNF 1 2023-08-30 18:09
po co wezwanie? Czemu po 5??? ~kocek 2 2023-08-30 18:08
WEZWANIE. ~Gerond 3 2023-08-30 18:05
Tak samo jak na GOBARTO. ~Grond 1 2023-08-30 18:02
HAHA, ZARAZ SIE ZESRAM ZE ŚMIECHU. ~Grond 1 2023-08-30 17:52
Sprzedane 20% akcji z zyskiem 40%. Lecimy na 9zl ~jeuop 12 2023-08-30 17:39
brac.. jutro 12 ~ufo 2 2023-08-30 15:54
Czy taki kwartał jest do powtórzenia? ~Faz 7 2023-08-30 15:54
Historycznie rekordowy kwartał. ~Grond 7 2023-08-30 14:20
[x]
HARPER 1,60% 5,08 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.