|
HARPER .... C/Z =6.4.......C/WK= 0.77
|
~Rossso
|
2
|
2023-09-08 03:04
|
|
Dochód netto za 1 q ponad 600 procent wyższy r/r
|
~Ktoś
|
2
|
2023-09-07 17:12
|
|
wywalać leszcze bo was ogołocę
|
~Agata
|
1
|
2023-09-07 16:38
|
|
tsunami na 3 zeta
|
~POLO
|
1
|
2023-09-07 16:23
|
|
wywalać idzie armadegon
|
~POLO
|
1
|
2023-09-07 16:21
|
|
Nie będę zdziwiony jak na zielono się zamknie dzis
|
~MasterP
|
1
|
2023-09-07 16:15
|
|
ekstra moment na zakupy :)))
|
~Curtis
|
1
|
2023-09-07 16:14
|
|
Straty odrobicie na ARENAPL
|
~Aleksander
|
2
|
2023-09-07 16:09
|
|
Dopiero przy 6.49zl pierwsze wskaźniki na "kupuj"
|
~Harp
|
1
|
2023-09-07 15:03
|
|
Cisza przed burzą. Zaraz UP.
|
~Karol
|
1
|
2023-09-07 14:40
|
|
spółdzielnia jest nieprzewidywalna, teraz robią dystrybucję, radzę
|
~leopold
|
2
|
2023-09-07 14:07
|
|
jednak giełda jest nieprzewidywalna
|
~PISZPANJAN
|
2
|
2023-09-07 13:57
|
|
Po lewej stronie tak marnie, że 50 tys zł urwie podłogę
|
~Prezes
|
4
|
2023-09-07 13:47
|
|
Zaraz ruszamy, po korekcie, można wsiadać
|
~Jw
|
1
|
2023-09-07 13:32
|
|
Powitać
|
livermoregpw
|
12
|
2023-09-07 11:18
|
|
Żegnam was po prawie 2 latach misie pisie
|
~jeuop
|
5
|
2023-09-07 11:12
|
|
hahahaha no to ładnie koledzy wyprzedali. odcięcie
|
~kocek
|
9
|
2023-09-07 09:31
|
|
Nie ma komu sprzedać
|
~Maxiking
|
4
|
2023-09-06 12:23
|
|
MABION STARTUJE POWRÓT NA 100zl ?? Obserwować
|
~Roman
|
1
|
2023-09-06 11:39
|
|
TKO 7,35 zł. Już po marzeniach na wzrosty? Co jest z Wami
|
~Technik
|
4
|
2023-09-06 09:34
|
|
Kolejne ESPI za 3 miesiące, do tego czasu znów 5 zł
|
~Olo
|
1
|
2023-09-06 09:26
|
|
W 5 dni wzrost 70proc, ryzykownie tu
|
~Harp
|
3
|
2023-09-06 03:01
|
|
jesien grypa mozliwa mutacja covid
|
~mac
|
1
|
2023-09-05 23:32
|
|
Czemu to było po 50?
|
~Ferdek
|
3
|
2023-09-05 21:41
|
|
Info panowie
|
~Spekulant
|
2
|
2023-09-05 20:16
|
|
9.5 i potem 10
|
~mac1
|
10
|
2023-09-05 20:00
|
|
Ciekawe jak urwą ?
|
~Leo
|
6
|
2023-09-05 17:39
|
|
obkupieni? ladnie zbieracie hehe
|
~prawy
|
2
|
2023-09-05 16:50
|
|
NOVINA pod obserwację. Atomowe infonw drodze
|
~Giełdowska
|
3
|
2023-09-05 16:44
|
|
Pięknie wyczyścili leszcza. Można rosnąć kolejne 3 sesje
|
~jeuop
|
4
|
2023-09-05 14:26
|