Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
HARPER .... C/Z =6.4.......C/WK= 0.77 ~Rossso 2 2023-09-08 03:04
Dochód netto za 1 q ponad 600 procent wyższy r/r ~Ktoś 2 2023-09-07 17:12
wywalać leszcze bo was ogołocę ~Agata 1 2023-09-07 16:38
tsunami na 3 zeta ~POLO 1 2023-09-07 16:23
wywalać idzie armadegon ~POLO 1 2023-09-07 16:21
Nie będę zdziwiony jak na zielono się zamknie dzis ~MasterP 1 2023-09-07 16:15
ekstra moment na zakupy :))) ~Curtis 1 2023-09-07 16:14
Straty odrobicie na ARENAPL ~Aleksander 2 2023-09-07 16:09
Dopiero przy 6.49zl pierwsze wskaźniki na "kupuj" ~Harp 1 2023-09-07 15:03
Cisza przed burzą. Zaraz UP. ~Karol 1 2023-09-07 14:40
spółdzielnia jest nieprzewidywalna, teraz robią dystrybucję, radzę ~leopold 2 2023-09-07 14:07
jednak giełda jest nieprzewidywalna ~PISZPANJAN 2 2023-09-07 13:57
Po lewej stronie tak marnie, że 50 tys zł urwie podłogę ~Prezes 4 2023-09-07 13:47
Zaraz ruszamy, po korekcie, można wsiadać ~Jw 1 2023-09-07 13:32
Powitać livermoregpw 12 2023-09-07 11:18
Żegnam was po prawie 2 latach misie pisie ~jeuop 5 2023-09-07 11:12
hahahaha no to ładnie koledzy wyprzedali. odcięcie ~kocek 9 2023-09-07 09:31
Nie ma komu sprzedać ~Maxiking 4 2023-09-06 12:23
MABION STARTUJE POWRÓT NA 100zl ?? Obserwować ~Roman 1 2023-09-06 11:39
TKO 7,35 zł. Już po marzeniach na wzrosty? Co jest z Wami ~Technik 4 2023-09-06 09:34
Kolejne ESPI za 3 miesiące, do tego czasu znów 5 zł ~Olo 1 2023-09-06 09:26
W 5 dni wzrost 70proc, ryzykownie tu ~Harp 3 2023-09-06 03:01
jesien grypa mozliwa mutacja covid ~mac 1 2023-09-05 23:32
Czemu to było po 50? ~Ferdek 3 2023-09-05 21:41
Info panowie ~Spekulant 2 2023-09-05 20:16
9.5 i potem 10 ~mac1 10 2023-09-05 20:00
Ciekawe jak urwą ? ~Leo 6 2023-09-05 17:39
obkupieni? ladnie zbieracie hehe ~prawy 2 2023-09-05 16:50
NOVINA pod obserwację. Atomowe infonw drodze ~Giełdowska 3 2023-09-05 16:44
Pięknie wyczyścili leszcza. Można rosnąć kolejne 3 sesje ~jeuop 4 2023-09-05 14:26
[x]
HARPER 1,60% 5,08 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.