Dzisiaj ostatnia podbita dla zmyłki a od poniedziałku zjazd, ja się cieszę bo wyszedłem, leszcze się cieszą bo nabyły drogo papier i jak zwykle sprzedadzą że strata minimum 50% co im bardzo pasuje po tym ja drą japy kiedy mówię jakim papierem jest Harper. I wyjdzie że miałem rację po raz 4... Póki co zostawiam was leszcze z pustymi pampersa i a w poniedziałek wieszcze zjazd do 4 zeta ... I na ostatek, jak Jeuop mówi że spada to wiac no ale odszczekiwac to raczej kmioty nie zechcą, bo duma im nie pozwoli przyznać mi racji... A były 2 dni na zejście z trupa... Hue Hue 10 baniek w plecy, co za smuteczek...