Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
50 zł stawiam do końca roku. ~lmi 9 2023-09-19 10:39
Na Duda też było wezwanie.. ~lmi 3 2023-09-19 10:29
25zl tu było 3 lata temu, wracamy? ~Harp 4 2023-09-18 18:30
Co znaczy komunikat i Cotton ~lmi 1 2023-09-18 17:40
https://www.parkiet.com/firmy/art39125071-kurs-harpera-mocno-w-gore ~jaa 2 2023-09-18 14:54
Po lecie zyski mogą być dużo większe ~Grzesiek 1 2023-09-18 13:41
Nie ma chętnych do oddania, przed zamknięciem może wybić w gore ~Uwazam 1 2023-09-18 13:06
dolar idzie na 5 zł ~POLO 5 2023-09-18 12:02
Rsi -mocne kupuj ~Jazda 2 2023-09-18 11:30
Pod co to rośnie????Żadnego info nie było ~obiektywnie 3 2023-09-18 11:25
Wartość księgowa 10,63zl ~Tech 1 2023-09-18 11:23
No to wracamy na 9zl ~Up 1 2023-09-18 11:22
JAK BĘDZIE INFO TO BĘDZIE 20 ~karol 1 2023-09-18 11:16
Gratuluje Harper!!! Pora na GLC!!! ~Obserwator 1 2023-09-18 11:03
Bumech wystrzeli !! ~Jan 1 2023-09-17 16:29
DZISIAJ znów solidne wzrosty, idziemy powoli do ceny z wezwania, ~bogactwo 1 2023-09-15 12:08
Dajcie jeszcze trochę w tej cenie i odjeżdżamy ~Maxiking 1 2023-09-15 09:42
Pięknie rośnie, a to dopiero początek. tu spokojnie bedzie 15 zl za pare ~kalarepka 3 2023-09-15 08:41
Gdzie jest info o wezwaniu? ~Jacek 10 2023-09-14 19:03
XD Ubrani powyżej 8-9 złotych, wpisujcie miasta!!! ~pankracy 1 2023-09-14 16:34
Livermoregpw daj sobie spokój ~Sad 1 2023-09-13 12:17
MABION Wyniki : EBIDTA r/r + 241%, EBIT + 464,5%, zysk netto + 196% ~Tom 1 2023-09-12 08:50
Zysk netto 1 kw 2023 r to 3mln807 tys 2 kw br to już 9mln048 tys... ~Rossso 6 2023-09-11 09:09
Mirbud w nowym trendzie wzrostowym, link i prognoza ~Mirbud 1 2023-09-10 15:26
Sprzedają jakby pokazali 10 mln straty a nie zysku ~123456 2 2023-09-08 17:14
Spekulacji ciąg dalszy ~Piszpanjan 4 2023-09-08 15:19
Ile Twoim zdaniem powinien kosztować harper? ~Geco 11 2023-09-08 14:05
+15% na zamknięcie powinno być minimum ~Karol 3 2023-09-08 13:24
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-09-08 10:23
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-09-08 09:45
[x]
HARPER 1,60% 5,08 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.