Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
i jak tam dobieracie leszcze ? Dobierajcie haha ~błeeeehahaha 10 2022-10-22 19:10
Jakim cudem prawie nikogo nie ma po stornie kupna? xD ~awe 4 2022-10-22 19:08
a to było tak ~meches 2 2022-10-22 08:01
Struna coraz bardziej napięta! ~jeuop 10 2022-10-21 17:08
ja się dziwię dlaczego ta spółka nie lata w okolicach 9-10 zł ~technik_at 5 2022-10-20 05:51
Szerokie rynki potwierdzają wybicie, a HRP wśród spółek ~Fenek 4 2022-10-18 15:12
Ktoś dziś dał się ubrać w husteczki Harpera po 4,59 zł ~Fizol 5 2022-10-16 18:08
mało akcji w obrocie do poziomów wartości księgowej 9pln stoi drobnica ~cwk 3 2022-10-13 17:21
C/WK 0,48 to nawet GLCOSMED jest 2 x droższy bo ma C/WK 1 ~glc 1 2022-10-13 16:29
Czas kupować, szeroki rynek odżywa ~Maxiking 2 2022-10-13 16:11
Jak wystrzeli, to z butów wyskoczycie! ~Kapitan 1 2022-10-13 11:24
Widać, że ruszyła aktywna reklama Harperka na bankierze ~Moli2be 2 2022-10-12 16:25
Zakup nowej linii do zakładu w Mińsku w związku z rynkiem ukraińskim ~Qsand 2 2022-10-12 15:52
Codziennie otwarcie wyżej ~jeuop 7 2022-10-12 02:23
Nie chcą brać po 4.5zl będą brali po 9zl xd ~jeuop 11 2022-10-10 09:51
Nie chce spadać będzie rosło. Kapitalizacja na śmiesznym poziomie ~Wojskowy 17 2022-10-10 01:30
W hurtowni, gdzie pracuję sprzedaż art hig. w IX wzrosła o ponad 40% ~Folk 7 2022-10-09 19:22
jak wrócą i przejdą poziom 5 pln będzie fajny sygnał za zakupów ~obs 2 2022-10-07 15:30
HARPER C/WK 0,5 --? odbije to kiedyś ? kupić czy czekać ? ~co 1 2022-10-07 15:28
Zaczynamy odjazd :) ~Siekierom 11 2022-10-07 15:04
bez popytu to na sprzedaży może stać jeszcze mniej akcji niż teraz ~observator 1 2022-10-05 16:48
Tak samo, jak makarony ludzie wykupują art. higieniczne ~Fenek 4 2022-10-05 13:13
Braaaać ! ~Meches- 2 2022-10-04 11:18
Przypływ troli, będzie góra! ~jeuop 3 2022-10-04 11:17
Odbicie za oceanem, a Harperek w bardzo atrakcyjnej cenie i miejscu ~Maxiking 5 2022-10-03 17:34
W drogeriach braki towaru, ludzie wykupują a Wy .... ~Kris 4 2022-10-03 17:32
znowu,,okolo80..90gr ~PIOTR40 3 2022-10-03 17:27
jak tam nagony na wzrosty ? kiedy te 20 zeta ? hahahaha ~haha 1 2022-10-03 16:33
JSW REKORDOWE ZYSKI C/Z 0,7 w 0,5 roku tyle co kapitalizacja ~Marek 1 2022-10-03 12:58
Nowy kwartał, w USA hedge masowo zamykają krótkie, idzie odbicie ~Maxiking 4 2022-10-03 12:01
[x]
HARPER 0,00% 5,00 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.