Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,47 zł , zmiana od tamtej pory: 8,60%

bez popytu to na sprzedaży może stać jeszcze mniej akcji niż teraz

Zgłoś do moderatora
a i tak nic to nie zmieni do czasu aż nie pójdzie kupno na prawo. Jak na na razie nie widzę chętnych na zakupy ale lepiej mieć w obserwacji i ustawione alerty w przypadku przejścia poziomu 5 pln.
  • bez popytu to na sprzedaży może stać jeszcze mniej akcji niż teraz Autor: ~observator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER 6,11% 4,86 2022-11-28 12:52:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.