Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
no naganiacze zbierać 4,4 bo tanio jest :) ~hehe 6 2022-11-04 15:41
Euro drogie, a w euro idzie większość sprzedaży ~Domin 1 2022-11-04 13:10
Wygląda na to że to już ostatnie chwile przed wybiciem :) ~Siekierom 7 2022-11-04 13:06
Sprzedaż rośnie, najwięcej eksport do USA w dolarach i na Ukrainę, też $ ~Trader 2 2022-11-04 12:23
łał jakie obroty chyba jeuop z siekierkom siedli do zakupów ~dobre 2 2022-10-31 19:29
Czy 4 MASS dogoni Harpera z kursem !!! ~Fizol 8 2022-10-31 15:41
Zostawcie to badziewie ! ~meches 1 2022-10-30 19:40
no dobra ~mały 4 2022-10-30 10:29
nikt tego z prawej nie kupuje, tu jest zero popytu a podaż naciska ~pozdro 7 2022-10-30 10:26
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2022-10-27 23:45
co dalej ~nmb 1 2022-10-27 13:47
40zł? ~Kaptian 1 2022-10-27 08:55
Dzięki za akcje po 4.01zl xd Interesy z wami to przyjemność <3 ~jeuop 23 2022-10-26 22:59
czy będzie dziś zamknięcie na 4,60 pln ~Fizol 4 2022-10-26 18:15
Popychacze poustawiane, a za oceanem kolejna ładna wzrostowa sesja idzie ~Julo 6 2022-10-26 14:41
malezyjskie gwiazdy pociągną Merca i ten oczywiście Harpiego ~Maxiking 10 2022-10-26 07:36
Na forum Mercator piszą że Harper wzrośnie ~Akcja500 3 2022-10-26 07:35
i jak tam ? jeuopki siekierki uśredniają dalej ? ~fajtłapki 5 2022-10-25 22:58
Metoda uśredniania w górę ~Mati 4 2022-10-25 17:08
Wszystko rośnie a ten trup stoi w miejscu:) ~osa 6 2022-10-25 15:43
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2022-10-25 15:32
W piątek pisałem że w tym tygodniu odjezdzamy! I co spadzie leszcze? Xd ~jeuop 4 2022-10-25 15:25
pięknie wszystko rośnie a śmieć harper w druga stronę - 50% w 3 miesiące ~wydmucha 2 2022-10-24 15:35
Spadziowa leszczyna coraz bardziej agresywna. Nikt im nie oddaje akcji ~jeuop 4 2022-10-24 15:29
Tu może być grubo, jak w 2020. Po 6,8 nie ma chętnych to będą po 46 zł ~Prezes 5 2022-10-24 13:35
no jak tam naganiacze ? gdzie te wzrosty po napiętej strunie ? hahaha ~haha 7 2022-10-24 13:23
5 k akcji na pkc i 1 grosz buhaha szykuj sie jeuop i siekiera ~Haha 4 2022-10-24 09:06
Za 2 zł w takim razie mogę sobie 800 akcji kupić ~Haha 1 2022-10-24 08:49
Usiadzcie spokojnie, usiadzcie k* i poczekajcie a bedziecie wynagrodzeni ~Dalajlama 2 2022-10-23 11:58
co dalej z Harper-em, proszę o merytoryczne odpowiedzi ! ~Fizol 8 2022-10-23 09:58
[x]
HARPER 0,80% 5,04 2026-06-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.