|
no naganiacze zbierać 4,4 bo tanio jest :)
|
~hehe
|
6
|
2022-11-04 15:41
|
|
Euro drogie, a w euro idzie większość sprzedaży
|
~Domin
|
1
|
2022-11-04 13:10
|
|
Wygląda na to że to już ostatnie chwile przed wybiciem :)
|
~Siekierom
|
7
|
2022-11-04 13:06
|
|
Sprzedaż rośnie, najwięcej eksport do USA w dolarach i na Ukrainę, też $
|
~Trader
|
2
|
2022-11-04 12:23
|
|
łał jakie obroty chyba jeuop z siekierkom siedli do zakupów
|
~dobre
|
2
|
2022-10-31 19:29
|
|
Czy 4 MASS dogoni Harpera z kursem !!!
|
~Fizol
|
8
|
2022-10-31 15:41
|
|
Zostawcie to badziewie !
|
~meches
|
1
|
2022-10-30 19:40
|
|
no dobra
|
~mały
|
4
|
2022-10-30 10:29
|
|
nikt tego z prawej nie kupuje, tu jest zero popytu a podaż naciska
|
~pozdro
|
7
|
2022-10-30 10:26
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2022-10-27 23:45
|
|
co dalej
|
~nmb
|
1
|
2022-10-27 13:47
|
|
40zł?
|
~Kaptian
|
1
|
2022-10-27 08:55
|
|
Dzięki za akcje po 4.01zl xd Interesy z wami to przyjemność <3
|
~jeuop
|
23
|
2022-10-26 22:59
|
|
czy będzie dziś zamknięcie na 4,60 pln
|
~Fizol
|
4
|
2022-10-26 18:15
|
|
Popychacze poustawiane, a za oceanem kolejna ładna wzrostowa sesja idzie
|
~Julo
|
6
|
2022-10-26 14:41
|
|
malezyjskie gwiazdy pociągną Merca i ten oczywiście Harpiego
|
~Maxiking
|
10
|
2022-10-26 07:36
|
|
Na forum Mercator piszą że Harper wzrośnie
|
~Akcja500
|
3
|
2022-10-26 07:35
|
|
i jak tam ? jeuopki siekierki uśredniają dalej ?
|
~fajtłapki
|
5
|
2022-10-25 22:58
|
|
Metoda uśredniania w górę
|
~Mati
|
4
|
2022-10-25 17:08
|
|
Wszystko rośnie a ten trup stoi w miejscu:)
|
~osa
|
6
|
2022-10-25 15:43
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2022-10-25 15:32
|
|
W piątek pisałem że w tym tygodniu odjezdzamy! I co spadzie leszcze? Xd
|
~jeuop
|
4
|
2022-10-25 15:25
|
|
pięknie wszystko rośnie a śmieć harper w druga stronę - 50% w 3 miesiące
|
~wydmucha
|
2
|
2022-10-24 15:35
|
|
Spadziowa leszczyna coraz bardziej agresywna. Nikt im nie oddaje akcji
|
~jeuop
|
4
|
2022-10-24 15:29
|
|
Tu może być grubo, jak w 2020. Po 6,8 nie ma chętnych to będą po 46 zł
|
~Prezes
|
5
|
2022-10-24 13:35
|
|
no jak tam naganiacze ? gdzie te wzrosty po napiętej strunie ? hahaha
|
~haha
|
7
|
2022-10-24 13:23
|
|
5 k akcji na pkc i 1 grosz buhaha szykuj sie jeuop i siekiera
|
~Haha
|
4
|
2022-10-24 09:06
|
|
Za 2 zł w takim razie mogę sobie 800 akcji kupić
|
~Haha
|
1
|
2022-10-24 08:49
|
|
Usiadzcie spokojnie, usiadzcie k* i poczekajcie a bedziecie wynagrodzeni
|
~Dalajlama
|
2
|
2022-10-23 11:58
|
|
co dalej z Harper-em, proszę o merytoryczne odpowiedzi !
|
~Fizol
|
8
|
2022-10-23 09:58
|