|
Ludzie wykupują ze sklepów towar od Harpera
|
~Wojskowy
|
2
|
2022-10-03 09:30
|
|
JSW C/Z 0,70 najniższe C/Z w głównym indeksie członka Unii Europejskiej
|
~Marwk
|
3
|
2022-10-02 02:04
|
|
Pięknie Harperkowi marże poszły w górę ostatnio
|
~Owczarek
|
8
|
2022-09-28 18:02
|
|
Czyżby wyjście w górę się szykowało? Coś tu tłoczno
|
~Gruby
|
4
|
2022-09-28 14:44
|
|
ZACZNĄ ZA CHWILE ZNÓW LATAĆ PO FORUM I SPOKOJNIE POD 9 ZŁ ZNÓW PODBIJE
|
~Maxiking
|
5
|
2022-09-27 22:21
|
|
JSW OKAZJA ROKU C/Z 0,7! OGROMNE ZAPOTRZEBOWANIE NA WEGIEL
|
~Marek
|
1
|
2022-09-27 11:17
|
|
A może tak za bułeczkę oddacie akcyjeczkę !
|
~ograbiony
|
3
|
2022-09-27 10:24
|
|
Dobre, mocne zachowanie dzisiaj, popychacze od dołu podbierają
|
~Waldek
|
2
|
2022-09-26 15:40
|
|
Dosyć śmieszna ta kapitalizacja, jak na wartość sprzedaży i reg. zyski
|
~Onligor
|
4
|
2022-09-26 15:28
|
|
DOLAR W GÓRĘ, WĘGIEL KOKSOWY UP OKAZJA NA JSW JAKIEJ NIE MA NA GPW?
|
~Heniek
|
1
|
2022-09-26 12:34
|
|
Jedna maszyna na produkcji więcej warta niż kapitalizacja, leszcz to ...
|
~Seolo
|
4
|
2022-09-23 19:50
|
|
Sosnkowskiego od 2 tygodni zapełniona tirami na ukraińskich blachach
|
~Qwerty
|
1
|
2022-09-23 16:37
|
|
Dzięki za akcję po 4.5zl
|
~MARO
|
7
|
2022-09-23 16:35
|
|
W USA bez chęci na dalszą przecenę, przyszły tydzień odbicia
|
~XXX
|
1
|
2022-09-23 16:34
|
|
Od rana wiecej komentarzy niz w calym zeszlym tygodniu :) Bedzie góra
|
~Siekierom
|
3
|
2022-09-23 12:32
|
|
Dzięki za taniutkie akcje leszczyki
|
~Sand
|
5
|
2022-09-23 12:22
|
|
JSW C/wk 0,37! OLBRZYMI WZROST CEN WĘGLA KOKSOWEGO I ZYSKÓW!
|
~Heniek
|
1
|
2022-09-23 11:53
|
|
Ile tu osób chce zadbać o nasz kapitał xd Czyli wybicie na dniach
|
~jeuop
|
1
|
2022-09-23 11:53
|
|
Wam tu strzela od 2 lat po rozbłysku covidowej gwiazdy.
|
~Kapitan
|
2
|
2022-09-23 11:47
|
|
9,24 wartość księgowa. Zaraz to wystrzeli do góry!!!
|
~Boss
|
10
|
2022-09-23 11:09
|
|
Niedzielski wznawia kwarantanne, Mabion się zbroi na szczepionki
|
~Oli
|
2
|
2022-09-23 10:24
|
|
Leszcz oddał to można odjeżdżać, to samo wczoraj na GLC
|
~Maxiking
|
3
|
2022-09-23 10:23
|
|
Łoooo mamuńciu !
|
~chłopina_z_babina
|
1
|
2022-09-23 10:12
|
|
Taki bedzie finał Harpera
|
~ograbiony
|
5
|
2022-09-23 09:46
|
|
GLCOSMED na gornych widlach a ten HARPER to co ?
|
~Harper
|
7
|
2022-09-22 16:07
|
|
Dotarliśmy do ciekawego momentu. Ostatnio wybicie z dołka na 4.65zł
|
~Siekierom
|
8
|
2022-09-21 17:44
|
|
Zaczyna się nawrót cov19, prawie 8 tys przypadków na 22 tys testów
|
~Fenek
|
1
|
2022-09-21 06:09
|
|
Kapitalizacja = miesięczna sprzedaż. Takie cuda tylko na GPW
|
~Gruby
|
3
|
2022-09-20 23:14
|
|
Niezła końcówka notowań
|
~MARO
|
7
|
2022-09-20 22:01
|
|
Spółki od produktów pierwszej potrzeby zawsze rosną z inflacją
|
~Forcjusz
|
1
|
2022-09-20 19:53
|