Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ludzie wykupują ze sklepów towar od Harpera ~Wojskowy 2 2022-10-03 09:30
JSW C/Z 0,70 najniższe C/Z w głównym indeksie członka Unii Europejskiej ~Marwk 3 2022-10-02 02:04
Pięknie Harperkowi marże poszły w górę ostatnio ~Owczarek 8 2022-09-28 18:02
Czyżby wyjście w górę się szykowało? Coś tu tłoczno ~Gruby 4 2022-09-28 14:44
ZACZNĄ ZA CHWILE ZNÓW LATAĆ PO FORUM I SPOKOJNIE POD 9 ZŁ ZNÓW PODBIJE ~Maxiking 5 2022-09-27 22:21
JSW OKAZJA ROKU C/Z 0,7! OGROMNE ZAPOTRZEBOWANIE NA WEGIEL ~Marek 1 2022-09-27 11:17
A może tak za bułeczkę oddacie akcyjeczkę ! ~ograbiony 3 2022-09-27 10:24
Dobre, mocne zachowanie dzisiaj, popychacze od dołu podbierają ~Waldek 2 2022-09-26 15:40
Dosyć śmieszna ta kapitalizacja, jak na wartość sprzedaży i reg. zyski ~Onligor 4 2022-09-26 15:28
DOLAR W GÓRĘ, WĘGIEL KOKSOWY UP OKAZJA NA JSW JAKIEJ NIE MA NA GPW? ~Heniek 1 2022-09-26 12:34
Jedna maszyna na produkcji więcej warta niż kapitalizacja, leszcz to ... ~Seolo 4 2022-09-23 19:50
Sosnkowskiego od 2 tygodni zapełniona tirami na ukraińskich blachach ~Qwerty 1 2022-09-23 16:37
Dzięki za akcję po 4.5zl ~MARO 7 2022-09-23 16:35
W USA bez chęci na dalszą przecenę, przyszły tydzień odbicia ~XXX 1 2022-09-23 16:34
Od rana wiecej komentarzy niz w calym zeszlym tygodniu :) Bedzie góra ~Siekierom 3 2022-09-23 12:32
Dzięki za taniutkie akcje leszczyki ~Sand 5 2022-09-23 12:22
JSW C/wk 0,37! OLBRZYMI WZROST CEN WĘGLA KOKSOWEGO I ZYSKÓW! ~Heniek 1 2022-09-23 11:53
Ile tu osób chce zadbać o nasz kapitał xd Czyli wybicie na dniach ~jeuop 1 2022-09-23 11:53
Wam tu strzela od 2 lat po rozbłysku covidowej gwiazdy. ~Kapitan 2 2022-09-23 11:47
9,24 wartość księgowa. Zaraz to wystrzeli do góry!!! ~Boss 10 2022-09-23 11:09
Niedzielski wznawia kwarantanne, Mabion się zbroi na szczepionki ~Oli 2 2022-09-23 10:24
Leszcz oddał to można odjeżdżać, to samo wczoraj na GLC ~Maxiking 3 2022-09-23 10:23
Łoooo mamuńciu ! ~chłopina_z_babina 1 2022-09-23 10:12
Taki bedzie finał Harpera ~ograbiony 5 2022-09-23 09:46
GLCOSMED na gornych widlach a ten HARPER to co ? ~Harper 7 2022-09-22 16:07
Dotarliśmy do ciekawego momentu. Ostatnio wybicie z dołka na 4.65zł ~Siekierom 8 2022-09-21 17:44
Zaczyna się nawrót cov19, prawie 8 tys przypadków na 22 tys testów ~Fenek 1 2022-09-21 06:09
Kapitalizacja = miesięczna sprzedaż. Takie cuda tylko na GPW ~Gruby 3 2022-09-20 23:14
Niezła końcówka notowań ~MARO 7 2022-09-20 22:01
Spółki od produktów pierwszej potrzeby zawsze rosną z inflacją ~Forcjusz 1 2022-09-20 19:53
[x]
HARPER 1,60% 5,08 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.