|
taki subiektywny obraz sytuacji
|
~janodkrzyża
|
1
|
2022-12-30 10:49
|
|
Noworoczna przecena
|
~De
|
3
|
2022-12-30 10:28
|
|
niezły odbiór
|
~JerzySz
|
3
|
2022-12-30 10:20
|
|
No i ładnie kurs wybroniony, papier zebrany, a cały rynek się umacnia
|
~Maxiking
|
2
|
2022-12-30 09:25
|
|
"piękne" wyniki - ale kogoś ubrali po te 5 zeta!
|
~ostrzegam
|
2
|
2022-12-30 09:11
|
|
Zamiast na podatek zysk poszedł w większe zapasy
|
~Fenek
|
2
|
2022-12-30 08:44
|
|
Zysk operacyjny z kwartału na kwartał w górę, duży wzrost zapasów
|
~Waldek
|
1
|
2022-12-30 08:34
|
|
Zdjąłem zlecenie kupna za 4 zł , po takich wynikach to nie ma sensu...
|
~Kris
|
4
|
2022-12-30 08:00
|
|
6 milionów straty?????????
|
~Harry
|
1
|
2022-12-30 01:27
|
|
marazm i stagnacja
|
~papadance
|
2
|
2022-12-29 20:27
|
|
Tą spółkę tylko jedno uratuje….
|
~Jozef
|
1
|
2022-12-28 08:40
|
|
Raport będzie bardzo dobry, trzymajcie papier
|
~Lew
|
2
|
2022-12-28 07:47
|
|
O której ruszamy? Wyniki już na horyzoncie
|
~XXX
|
3
|
2022-12-27 17:41
|
|
Ustawiłem zlecenie kupna na 4 zł , tak spekulacyjnie .Nie za drogo ?
|
~Mario
|
2
|
2022-12-27 14:45
|
|
Ale trollowni wysypalo.. Szykuje sie mocny odjazd !
|
~jeuop
|
7
|
2022-12-27 11:28
|
|
33 letni Porsche carrera 911 kosztuje 220 tys zł
|
~porsche
|
1
|
2022-12-25 20:12
|
|
Dawać dziada na górne widły
|
~Lama4
|
4
|
2022-12-24 16:05
|
|
zasypują wzrost ...
|
d4rek
|
5
|
2022-12-19 18:40
|
|
Panie wajchowy .. nie śpij Pan
|
d4rek
|
2
|
2022-12-19 18:34
|
|
Kto nie pozbiera ten gapa. HRP to jedna z lepszych okazji na całym GPW
|
~Maxiking
|
5
|
2022-12-14 14:15
|
|
Ile mogą być wyższe umowy z Biedrą, Lidlem i innymi
|
~Giełdowska
|
3
|
2022-12-13 12:52
|
|
Ładnie rosną obroty i kurs przed wynikami
|
~Maxiking
|
4
|
2022-12-13 10:54
|
|
Coraz wyżej i wyżej
|
~jeuop
|
5
|
2022-12-12 17:17
|
|
Tu już dawno powinien paść opór na 26 zł
|
~Morando
|
5
|
2022-12-12 12:36
|
|
co to za ubieranie na tym bankrucie z długami ? znów was oskubią
|
~uwaga
|
9
|
2022-12-11 22:47
|
|
fakty
|
~Jozin
|
2
|
2022-12-09 12:03
|
|
Jak to wystrzeli, to z butów wyskoczycie
|
~Kapitan
|
3
|
2022-12-09 08:32
|
|
Dwa płatni naganiacze jeuop i siekierkom naganiają od 8 zł
|
~Ostrzegam
|
14
|
2022-12-09 00:49
|
|
Całkiem przyjemny obrót dziś
|
~jeuop
|
1
|
2022-12-07 16:32
|
|
Ruszają covidowki
|
d4rek
|
2
|
2022-12-07 12:49
|