Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
taki subiektywny obraz sytuacji ~janodkrzyża 1 2022-12-30 10:49
Noworoczna przecena ~De 3 2022-12-30 10:28
niezły odbiór ~JerzySz 3 2022-12-30 10:20
No i ładnie kurs wybroniony, papier zebrany, a cały rynek się umacnia ~Maxiking 2 2022-12-30 09:25
"piękne" wyniki - ale kogoś ubrali po te 5 zeta! ~ostrzegam 2 2022-12-30 09:11
Zamiast na podatek zysk poszedł w większe zapasy ~Fenek 2 2022-12-30 08:44
Zysk operacyjny z kwartału na kwartał w górę, duży wzrost zapasów ~Waldek 1 2022-12-30 08:34
Zdjąłem zlecenie kupna za 4 zł , po takich wynikach to nie ma sensu... ~Kris 4 2022-12-30 08:00
6 milionów straty????????? ~Harry 1 2022-12-30 01:27
marazm i stagnacja ~papadance 2 2022-12-29 20:27
Tą spółkę tylko jedno uratuje…. ~Jozef 1 2022-12-28 08:40
Raport będzie bardzo dobry, trzymajcie papier ~Lew 2 2022-12-28 07:47
O której ruszamy? Wyniki już na horyzoncie ~XXX 3 2022-12-27 17:41
Ustawiłem zlecenie kupna na 4 zł , tak spekulacyjnie .Nie za drogo ? ~Mario 2 2022-12-27 14:45
Ale trollowni wysypalo.. Szykuje sie mocny odjazd ! ~jeuop 7 2022-12-27 11:28
33 letni Porsche carrera 911 kosztuje 220 tys zł ~porsche 1 2022-12-25 20:12
Dawać dziada na górne widły ~Lama4 4 2022-12-24 16:05
zasypują wzrost ... d4rek 5 2022-12-19 18:40
Panie wajchowy .. nie śpij Pan d4rek 2 2022-12-19 18:34
Kto nie pozbiera ten gapa. HRP to jedna z lepszych okazji na całym GPW ~Maxiking 5 2022-12-14 14:15
Ile mogą być wyższe umowy z Biedrą, Lidlem i innymi ~Giełdowska 3 2022-12-13 12:52
Ładnie rosną obroty i kurs przed wynikami ~Maxiking 4 2022-12-13 10:54
Coraz wyżej i wyżej ~jeuop 5 2022-12-12 17:17
Tu już dawno powinien paść opór na 26 zł ~Morando 5 2022-12-12 12:36
co to za ubieranie na tym bankrucie z długami ? znów was oskubią ~uwaga 9 2022-12-11 22:47
fakty ~Jozin 2 2022-12-09 12:03
Jak to wystrzeli, to z butów wyskoczycie ~Kapitan 3 2022-12-09 08:32
Dwa płatni naganiacze jeuop i siekierkom naganiają od 8 zł ~Ostrzegam 14 2022-12-09 00:49
Całkiem przyjemny obrót dziś ~jeuop 1 2022-12-07 16:32
Ruszają covidowki d4rek 2 2022-12-07 12:49
[x]
HARPER 1,60% 5,08 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.