Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zmiana trendu. Pierwszy test przy 14,6 zł ~jeuop 5 2023-01-20 09:43
Jeden z niewielu papierów przed wybiciem z konsoli ~Giełdowska 3 2023-01-20 02:18
Spokojnie w przeciągu miesiąca da 100% zarobić ~Fenek 3 2023-01-19 11:51
I jak tam? Rakieta odpalona? ~Kapitan 6 2023-01-17 02:19
po takich wynikach aż dziw, że to jeszcze jest powyżej 4 zł ~tragedia 2 2023-01-17 02:10
Umoczyliście i żadne czary tego nie zmienią ~Kapitan 8 2023-01-17 01:38
prawie 6k za grosze po 4,72 wystawione i nikt nie chce kupować ! ~ckm 6 2023-01-16 17:05
Taniej nie kupicie i zadne czary tego nie zmienią. ~jeuop 22 2023-01-12 15:14
12.40 poważniejszy opór na pierwsze testowanie. 16 zl kolejny ~Maxiking 6 2023-01-11 14:43
Ładnie zebrane akcje, a za chwilę koniec wojny ~Maxiking 5 2023-01-11 14:38
wszyscy im nie oddadzą po 4 kiedyś musi urosnąć ~julek 11 2023-01-05 10:52
Już nawet Hub.Tech wystrzelił, GLC i BIOMED dają sygnały ~Maxiking 2 2023-01-05 10:20
Duże wzrosty przed Harperem. Otoczenie rośnie ~Fenek 1 2023-01-04 09:29
GLC, Mercator, Biomed - całe otoczenie rośnie ~Grzegorz 6 2023-01-03 18:10
Goście w sylwestra spadziują xd Na pewno bezinteresownir ~jeuop 5 2023-01-03 13:44
90% obrotów z ostatnich 2 lat w przedziale 18-40 zł ~Magda 3 2023-01-02 12:12
Global Cosmed, Mercator i reszta w górę, czas i na Harperka ~Waldek 2 2023-01-02 11:41
Raz, dwa, trzy, start! ~Kapitan 2 2023-01-02 09:42
Patrzac na wyniki i zobowiazania to idzie na postępowanie układowe? ~wicek 4 2023-01-02 07:08
Po wynikach jest szansa na złamanie 15 zł. ~Mario 8 2023-01-02 06:40
6 mln strat, wzrost zobowiazan o prawie 60 mln, kapitały spadek 20 mln ~Opinia 5 2023-01-01 21:33
Ponad 7 mln straty w publikowanym kwartale! ~Uciekać 2 2022-12-30 16:24
ostatnie zbieranie i tak od roku ~ostatnie 3 2022-12-30 16:05
sukcesywny spadek kapitałów własnych ~niedobrze 2 2022-12-30 15:42
inflacja jest, co sie tak skubiecie z portfela ~mm 1 2022-12-30 14:10
No i spodziewany dobry, stabilny raport ze wzrostem przychodów ~Maxiking 9 2022-12-30 13:57
Coraz większe obroty a spadać nie chce.. Ostatnie zbieranie! ~jeuop 3 2022-12-30 13:30
20000 sztuk wziął do koszyczka grubasek z rana ~XXX 1 2022-12-30 13:13
wiecie teraz dlaczego tak spada ! ~ograbiony 3 2022-12-30 11:28
zlecenie z rana na 20000 akcji jednorazowo ~PAWEŁ 1 2022-12-30 11:14
[x]
HARPER -3,35% 4,91 2026-06-24 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.