|
Zmiana trendu. Pierwszy test przy 14,6 zł
|
~jeuop
|
5
|
2023-01-20 09:43
|
|
Jeden z niewielu papierów przed wybiciem z konsoli
|
~Giełdowska
|
3
|
2023-01-20 02:18
|
|
Spokojnie w przeciągu miesiąca da 100% zarobić
|
~Fenek
|
3
|
2023-01-19 11:51
|
|
I jak tam? Rakieta odpalona?
|
~Kapitan
|
6
|
2023-01-17 02:19
|
|
po takich wynikach aż dziw, że to jeszcze jest powyżej 4 zł
|
~tragedia
|
2
|
2023-01-17 02:10
|
|
Umoczyliście i żadne czary tego nie zmienią
|
~Kapitan
|
8
|
2023-01-17 01:38
|
|
prawie 6k za grosze po 4,72 wystawione i nikt nie chce kupować !
|
~ckm
|
6
|
2023-01-16 17:05
|
|
Taniej nie kupicie i zadne czary tego nie zmienią.
|
~jeuop
|
22
|
2023-01-12 15:14
|
|
12.40 poważniejszy opór na pierwsze testowanie. 16 zl kolejny
|
~Maxiking
|
6
|
2023-01-11 14:43
|
|
Ładnie zebrane akcje, a za chwilę koniec wojny
|
~Maxiking
|
5
|
2023-01-11 14:38
|
|
wszyscy im nie oddadzą po 4 kiedyś musi urosnąć
|
~julek
|
11
|
2023-01-05 10:52
|
|
Już nawet Hub.Tech wystrzelił, GLC i BIOMED dają sygnały
|
~Maxiking
|
2
|
2023-01-05 10:20
|
|
Duże wzrosty przed Harperem. Otoczenie rośnie
|
~Fenek
|
1
|
2023-01-04 09:29
|
|
GLC, Mercator, Biomed - całe otoczenie rośnie
|
~Grzegorz
|
6
|
2023-01-03 18:10
|
|
Goście w sylwestra spadziują xd Na pewno bezinteresownir
|
~jeuop
|
5
|
2023-01-03 13:44
|
|
90% obrotów z ostatnich 2 lat w przedziale 18-40 zł
|
~Magda
|
3
|
2023-01-02 12:12
|
|
Global Cosmed, Mercator i reszta w górę, czas i na Harperka
|
~Waldek
|
2
|
2023-01-02 11:41
|
|
Raz, dwa, trzy, start!
|
~Kapitan
|
2
|
2023-01-02 09:42
|
|
Patrzac na wyniki i zobowiazania to idzie na postępowanie układowe?
|
~wicek
|
4
|
2023-01-02 07:08
|
|
Po wynikach jest szansa na złamanie 15 zł.
|
~Mario
|
8
|
2023-01-02 06:40
|
|
6 mln strat, wzrost zobowiazan o prawie 60 mln, kapitały spadek 20 mln
|
~Opinia
|
5
|
2023-01-01 21:33
|
|
Ponad 7 mln straty w publikowanym kwartale!
|
~Uciekać
|
2
|
2022-12-30 16:24
|
|
ostatnie zbieranie i tak od roku
|
~ostatnie
|
3
|
2022-12-30 16:05
|
|
sukcesywny spadek kapitałów własnych
|
~niedobrze
|
2
|
2022-12-30 15:42
|
|
inflacja jest, co sie tak skubiecie z portfela
|
~mm
|
1
|
2022-12-30 14:10
|
|
No i spodziewany dobry, stabilny raport ze wzrostem przychodów
|
~Maxiking
|
9
|
2022-12-30 13:57
|
|
Coraz większe obroty a spadać nie chce.. Ostatnie zbieranie!
|
~jeuop
|
3
|
2022-12-30 13:30
|
|
20000 sztuk wziął do koszyczka grubasek z rana
|
~XXX
|
1
|
2022-12-30 13:13
|
|
wiecie teraz dlaczego tak spada !
|
~ograbiony
|
3
|
2022-12-30 11:28
|
|
zlecenie z rana na 20000 akcji jednorazowo
|
~PAWEŁ
|
1
|
2022-12-30 11:14
|