Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Machamy peroniarzom ! ~jeuop 9 2022-12-06 10:12
Ktoś coś ~FranekH 1 2022-11-29 22:09
Będzie wybicie jak na Voolt, szykować się ~Maxiking 11 2022-11-29 18:41
Ładne wyniki ostatnio publikują spółeczki od prod. pierwszej potrzeby ~Maxiking 1 2022-11-28 23:19
I już 5zl złamane. A do wartości księgowej 7zl. WZROSTY ~jeuop 7 2022-11-28 17:31
Kiedy 3 z przodu? ~Kapitan 4 2022-11-28 16:42
Zbieram, zbieram ~Fenek 1 2022-11-28 15:42
Zbieram, zbieram ~Fenek 5 2022-11-25 15:26
Poczekacie na drugą pandemię ~Kapitan 1 2022-11-24 10:53
Potencjał jest moim zdaniem ~Jacek 6 2022-11-23 15:10
Dobre spółki mocno odbiły ! ~Wiktor73 6 2022-11-23 09:55
pokiszą jeszcze kilka miesięcy i skupią od leszcza za psi grosz ~ograbiony 2 2022-11-22 13:25
Maxiking to naganiacz i ubrany Cw33l :) ~MaxikingCw33l 2 2022-11-20 09:06
Tak się zastanawiam co za pajac kupuje sam od siebie 5 szt ?:) ~Jan 5 2022-11-18 12:18
Biedronka ~XXX 1 2022-11-16 20:31
Ta spolka ma długi większe niż kapitalizacja ? ~analiza 1 2022-11-16 13:50
Spółka Voolt będzie ogień ~XXX 3 2022-11-14 17:16
Obroty powalają na razie ~XXX 1 2022-11-14 14:48
Dobrzy samarytanin dbaja o pieniadze akcjonariuszy xD ~jeuop 6 2022-11-14 00:38
Sprzedaż w dużej mierze idzie w Euro, a do UA w dolarze ~Fenek 3 2022-11-14 00:09
20 zł szykuje się pierwszy przystanek ~Fenek 1 2022-11-13 15:49
Umowy z Jeronimo, Lidlem powinno pęknąć 180 mln ~Fenek 1 2022-11-11 20:18
Sygnał hossy idzie ze Stanów, Ukraina przegania ruskich z Chersonia ~Maxiking 2 2022-11-11 13:10
Jak tam leszcze wasze zejście do 3.50zl? Xdzl ~jeuop 5 2022-11-10 08:53
No i sie zaczelo :) ci co posluchali beda zarobieni. Pozdrawiam ~Siekierom 8 2022-11-08 09:11
No i chu... odjazd gapy ~Maxiking 4 2022-11-08 08:34
Zadłużenie tej spólki większa niż kapitały własne?! ~Wydmucha 2 2022-11-08 08:15
Piękna dystrubucja kwita a nagony od 8 zł jęczą ~Naiwniak 1 2022-11-07 20:27
Dno uklepane. Akumulacja w okolicach 4.4zł trwa ponad miesiac ~Siekierom 21 2022-11-06 15:39
Koniec tych poziomów. Spekuła zaczyna się schodzić ~Grom 8 2022-11-06 12:24
[x]
HARPER 1,60% 5,08 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.