|
Machamy peroniarzom !
|
~jeuop
|
9
|
2022-12-06 10:12
|
|
Ktoś coś
|
~FranekH
|
1
|
2022-11-29 22:09
|
|
Będzie wybicie jak na Voolt, szykować się
|
~Maxiking
|
11
|
2022-11-29 18:41
|
|
Ładne wyniki ostatnio publikują spółeczki od prod. pierwszej potrzeby
|
~Maxiking
|
1
|
2022-11-28 23:19
|
|
I już 5zl złamane. A do wartości księgowej 7zl. WZROSTY
|
~jeuop
|
7
|
2022-11-28 17:31
|
|
Kiedy 3 z przodu?
|
~Kapitan
|
4
|
2022-11-28 16:42
|
|
Zbieram, zbieram
|
~Fenek
|
1
|
2022-11-28 15:42
|
|
Zbieram, zbieram
|
~Fenek
|
5
|
2022-11-25 15:26
|
|
Poczekacie na drugą pandemię
|
~Kapitan
|
1
|
2022-11-24 10:53
|
|
Potencjał jest moim zdaniem
|
~Jacek
|
6
|
2022-11-23 15:10
|
|
Dobre spółki mocno odbiły !
|
~Wiktor73
|
6
|
2022-11-23 09:55
|
|
pokiszą jeszcze kilka miesięcy i skupią od leszcza za psi grosz
|
~ograbiony
|
2
|
2022-11-22 13:25
|
|
Maxiking to naganiacz i ubrany Cw33l :)
|
~MaxikingCw33l
|
2
|
2022-11-20 09:06
|
|
Tak się zastanawiam co za pajac kupuje sam od siebie 5 szt ?:)
|
~Jan
|
5
|
2022-11-18 12:18
|
|
Biedronka
|
~XXX
|
1
|
2022-11-16 20:31
|
|
Ta spolka ma długi większe niż kapitalizacja ?
|
~analiza
|
1
|
2022-11-16 13:50
|
|
Spółka Voolt będzie ogień
|
~XXX
|
3
|
2022-11-14 17:16
|
|
Obroty powalają na razie
|
~XXX
|
1
|
2022-11-14 14:48
|
|
Dobrzy samarytanin dbaja o pieniadze akcjonariuszy xD
|
~jeuop
|
6
|
2022-11-14 00:38
|
|
Sprzedaż w dużej mierze idzie w Euro, a do UA w dolarze
|
~Fenek
|
3
|
2022-11-14 00:09
|
|
20 zł szykuje się pierwszy przystanek
|
~Fenek
|
1
|
2022-11-13 15:49
|
|
Umowy z Jeronimo, Lidlem powinno pęknąć 180 mln
|
~Fenek
|
1
|
2022-11-11 20:18
|
|
Sygnał hossy idzie ze Stanów, Ukraina przegania ruskich z Chersonia
|
~Maxiking
|
2
|
2022-11-11 13:10
|
|
Jak tam leszcze wasze zejście do 3.50zl? Xdzl
|
~jeuop
|
5
|
2022-11-10 08:53
|
|
No i sie zaczelo :) ci co posluchali beda zarobieni. Pozdrawiam
|
~Siekierom
|
8
|
2022-11-08 09:11
|
|
No i chu... odjazd gapy
|
~Maxiking
|
4
|
2022-11-08 08:34
|
|
Zadłużenie tej spólki większa niż kapitały własne?!
|
~Wydmucha
|
2
|
2022-11-08 08:15
|
|
Piękna dystrubucja kwita a nagony od 8 zł jęczą
|
~Naiwniak
|
1
|
2022-11-07 20:27
|
|
Dno uklepane. Akumulacja w okolicach 4.4zł trwa ponad miesiac
|
~Siekierom
|
21
|
2022-11-06 15:39
|
|
Koniec tych poziomów. Spekuła zaczyna się schodzić
|
~Grom
|
8
|
2022-11-06 12:24
|