| Dystrybucje czas zacząć :-) | ~qbaka | 6 | 2018-03-27 15:54 |
| do poczytania | ~cvc | 5 | 2018-03-27 08:14 |
| Kto Inwesorem | ~jaro | 18 | 2018-03-26 21:46 |
| KIedy ujawni się kolejny Inwestor | ~jarosław | 2 | 2018-03-26 18:56 |
| I już wiadomo | ~Amator | 1 | 2018-03-26 15:31 |
| sa chetni po 10zl | ~krzysnydyktatorgield | 1 | 2018-03-26 14:13 |
| nie dajcie się wyfrajerzyć | ~prostozmostu | 7 | 2018-03-26 12:46 |
| No to do góry | ~Jarosław | 1 | 2018-03-26 11:37 |
| Do poczytania | ~cvc | 3 | 2018-03-24 06:37 |
| sky is the limit od przyszłego poniedziałku | ~gracz | 2 | 2018-03-23 17:36 |
| co jest ? nikt już nie chce oddawać akcji ? | maxks | 4 | 2018-03-23 12:15 |
| Kto obejmie akcje za 400 | ~Jarosław | 5 | 2018-03-22 21:35 |
| Nowy komunikat dla spółki | ~Elton | 3 | 2018-03-22 14:48 |
| koniec nibybanku bliski | ~qbaka | 11 | 2018-03-22 08:37 |
| najlepsza inwestycja na 2018 | ~JohnDeere | 8 | 2018-03-21 16:42 |
| Przestańcie najeżdżać na BOŚia wyniki przyjęte dobrze a jakie są widać | ~abc | 6 | 2018-03-21 10:34 |
| Poprawa kondycji BOŚ Banku - artykuł Parkietu | ~wehrwolf | 7 | 2018-03-21 10:27 |
| ZOBOWIĄZANIA WOBEC BANKU CENTRALNEGO WZROSŁY O 363 mln zł. | ~fin | 6 | 2018-03-20 16:36 |
| kto bez akcji ten gapa | maxks | 7 | 2018-03-20 16:34 |
| automaty zaprogramowane na 64 szt na sprzedaży | ~kasia | 1 | 2018-03-20 16:32 |
| Raport przewidywalny | ~Jarosław | 1 | 2018-03-20 13:28 |
| W LATACH 2016i 2017 STRACIŁ Z EMISJI 350 mln z EMISJI | ~fin | 3 | 2018-03-20 11:22 |
| Wyniki w ujeciu rocznym - moje dwa grosze. | ~olo | 7 | 2018-03-20 09:45 |
| zysk ? | ~zenek | 1 | 2018-03-20 09:19 |
| lecim na 2 dychy :) | ~bajobajo | 4 | 2018-03-20 08:57 |
| Dodali nowy raport | ~Baksi | 2 | 2018-03-20 08:40 |
| strata w 4Q | ~pl21 | 3 | 2018-03-20 08:04 |
| są wyniki | maxks | 1 | 2018-03-20 07:58 |
| link | ~cvm | 5 | 2018-03-19 13:22 |
| Bankrut Dno Muł czyli gra pod wyniki 20.03. rozpoczęta - a co jeśli ... | ~NaganiaczEtatowy | 2 | 2018-03-18 11:06 |