Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dystrybucje czas zacząć :-) ~qbaka 6 2018-03-27 15:54
do poczytania ~cvc 5 2018-03-27 08:14
Kto Inwesorem ~jaro 18 2018-03-26 21:46
KIedy ujawni się kolejny Inwestor ~jarosław 2 2018-03-26 18:56
I już wiadomo ~Amator 1 2018-03-26 15:31
sa chetni po 10zl ~krzysnydyktatorgield 1 2018-03-26 14:13
nie dajcie się wyfrajerzyć ~prostozmostu 7 2018-03-26 12:46
No to do góry ~Jarosław 1 2018-03-26 11:37
Do poczytania ~cvc 3 2018-03-24 06:37
sky is the limit od przyszłego poniedziałku ~gracz 2 2018-03-23 17:36
co jest ? nikt już nie chce oddawać akcji ? maxks 4 2018-03-23 12:15
Kto obejmie akcje za 400 ~Jarosław 5 2018-03-22 21:35
Nowy komunikat dla spółki ~Elton 3 2018-03-22 14:48
koniec nibybanku bliski ~qbaka 11 2018-03-22 08:37
najlepsza inwestycja na 2018 ~JohnDeere 8 2018-03-21 16:42
Przestańcie najeżdżać na BOŚia wyniki przyjęte dobrze a jakie są widać ~abc 6 2018-03-21 10:34
Poprawa kondycji BOŚ Banku - artykuł Parkietu ~wehrwolf 7 2018-03-21 10:27
ZOBOWIĄZANIA WOBEC BANKU CENTRALNEGO WZROSŁY O 363 mln zł. ~fin 6 2018-03-20 16:36
kto bez akcji ten gapa maxks 7 2018-03-20 16:34
automaty zaprogramowane na 64 szt na sprzedaży ~kasia 1 2018-03-20 16:32
Raport przewidywalny ~Jarosław 1 2018-03-20 13:28
W LATACH 2016i 2017 STRACIŁ Z EMISJI 350 mln z EMISJI ~fin 3 2018-03-20 11:22
Wyniki w ujeciu rocznym - moje dwa grosze. ~olo 7 2018-03-20 09:45
zysk ? ~zenek 1 2018-03-20 09:19
lecim na 2 dychy :) ~bajobajo 4 2018-03-20 08:57
Dodali nowy raport ~Baksi 2 2018-03-20 08:40
strata w 4Q ~pl21 3 2018-03-20 08:04
są wyniki maxks 1 2018-03-20 07:58
link ~cvm 5 2018-03-19 13:22
Bankrut Dno Muł czyli gra pod wyniki 20.03. rozpoczęta - a co jeśli ... ~NaganiaczEtatowy 2 2018-03-18 11:06
[x]
BOS -1,31% 9,78 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.