Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Szałas plus już blisko :-) ~qbaka 4 2018-04-29 20:46
Zbieranie akcji ~Jarosław 28 2018-04-28 21:10
11 kwietnia 2018 polonez_as-dur 5 2018-04-27 16:01
9.5 ~Jarosław 16 2018-04-26 22:33
na szczęście nie miął BOŚ za co kupić obligacji Getback a ~JohnDeere 1 2018-04-26 11:57
Afera Getback może szybko przycichnąć ~docent 3 2018-04-26 08:38
#£ odrobicie na Govena ~rex 9 2018-04-26 07:53
Kryzys sie zbliza, a BOS umoczony w nietrafionych kredytach, ... ~olo 38 2018-04-25 20:40
pRZEJĘCIE ~podrazka 5 2018-04-25 20:23
dawać poniżej 9 zł jeszcze miałem dokupić !!! ~ktoś 2 2018-04-25 16:57
NFOŚiGW deklaruje do 210 mln zł ~olo 6 2018-04-25 07:49
Do 7 coraz bliżej ~qbaka 8 2018-04-24 17:30
Dla boś rozwój znaczy powrót do przeszlosci ~Rozczarowany 1 2018-04-24 11:27
rządPIS zaczyna mieć problemy za wiatraki maxks 2 2018-04-24 10:04
Ciekawa rozmowa ~zed 3 2018-04-23 22:28
Getboś get down :-) ~qbaka 1 2018-04-23 13:52
teraz do góry ~Jarosław 2 2018-04-21 14:13
no to co w poniedziałek -5% ? czy wiecej ? :-) ~xxx 5 2018-04-20 22:14
Ciekawostka ~qbaka 9 2018-04-17 17:09
to moze byc spolka roku ~zapakow 7 2018-04-16 17:14
kwiecień 2018 miesiącem wielkiego odreagowania na GPW beznadziejnego ~JohnDeere 6 2018-04-12 16:19
mocne otwarcie maxks 3 2018-04-11 11:28
Bos 180 mln zysku ~Tom 30 2018-04-10 06:33
w przyszłym tygodniu jest walka o 9.20 zł ~2grosze 18 2018-04-04 12:13
Pamiętajcie: nominał 10 zł ~hobbit 6 2018-04-04 11:00
Dobra zmiana się pogarsza :-) ~qbaka 11 2018-04-03 20:38
paralityka nikt nie tyka :-) ~qbaka 7 2018-03-31 11:45
I to byłoby na tyle ~qbaka 7 2018-03-29 20:21
c/z 4 to przeciez duzo musi spasc ~krzysnydyktatorgield 2 2018-03-27 17:28
witam was koledzy i koleżanki też polonez_as-dur 18 2018-03-27 16:00
[x]
BOS -1,31% 9,78 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.