| Szałas plus już blisko :-) | ~qbaka | 4 | 2018-04-29 20:46 |
| Zbieranie akcji | ~Jarosław | 28 | 2018-04-28 21:10 |
| 11 kwietnia 2018 | polonez_as-dur | 5 | 2018-04-27 16:01 |
| 9.5 | ~Jarosław | 16 | 2018-04-26 22:33 |
| na szczęście nie miął BOŚ za co kupić obligacji Getback a | ~JohnDeere | 1 | 2018-04-26 11:57 |
| Afera Getback może szybko przycichnąć | ~docent | 3 | 2018-04-26 08:38 |
| #£ odrobicie na Govena | ~rex | 9 | 2018-04-26 07:53 |
| Kryzys sie zbliza, a BOS umoczony w nietrafionych kredytach, ... | ~olo | 38 | 2018-04-25 20:40 |
| pRZEJĘCIE | ~podrazka | 5 | 2018-04-25 20:23 |
| dawać poniżej 9 zł jeszcze miałem dokupić !!! | ~ktoś | 2 | 2018-04-25 16:57 |
| NFOŚiGW deklaruje do 210 mln zł | ~olo | 6 | 2018-04-25 07:49 |
| Do 7 coraz bliżej | ~qbaka | 8 | 2018-04-24 17:30 |
| Dla boś rozwój znaczy powrót do przeszlosci | ~Rozczarowany | 1 | 2018-04-24 11:27 |
| rządPIS zaczyna mieć problemy za wiatraki | maxks | 2 | 2018-04-24 10:04 |
| Ciekawa rozmowa | ~zed | 3 | 2018-04-23 22:28 |
| Getboś get down :-) | ~qbaka | 1 | 2018-04-23 13:52 |
| teraz do góry | ~Jarosław | 2 | 2018-04-21 14:13 |
| no to co w poniedziałek -5% ? czy wiecej ? :-) | ~xxx | 5 | 2018-04-20 22:14 |
| Ciekawostka | ~qbaka | 9 | 2018-04-17 17:09 |
| to moze byc spolka roku | ~zapakow | 7 | 2018-04-16 17:14 |
| kwiecień 2018 miesiącem wielkiego odreagowania na GPW beznadziejnego | ~JohnDeere | 6 | 2018-04-12 16:19 |
| mocne otwarcie | maxks | 3 | 2018-04-11 11:28 |
| Bos 180 mln zysku | ~Tom | 30 | 2018-04-10 06:33 |
| w przyszłym tygodniu jest walka o 9.20 zł | ~2grosze | 18 | 2018-04-04 12:13 |
| Pamiętajcie: nominał 10 zł | ~hobbit | 6 | 2018-04-04 11:00 |
| Dobra zmiana się pogarsza :-) | ~qbaka | 11 | 2018-04-03 20:38 |
| paralityka nikt nie tyka :-) | ~qbaka | 7 | 2018-03-31 11:45 |
| I to byłoby na tyle | ~qbaka | 7 | 2018-03-29 20:21 |
| c/z 4 to przeciez duzo musi spasc | ~krzysnydyktatorgield | 2 | 2018-03-27 17:28 |
| witam was koledzy i koleżanki też | polonez_as-dur | 18 | 2018-03-27 16:00 |