Że są pieniądze na walkę ze smogiem...... jak miesiąc temu dodałem komentarz "czy bank będzie miał pieniądze na wymianę piecyków itp" to mnie wyśmiano..... wiadomo że przyjdzie nam walczyć o czyste powietrze a ten bank będzie głownym "walczącym" :-) oczywiście patrząć na giełde można spodziewać się że wzorsty póki co będą albo małe albo wcale.... ale perspektywa dwóch lat to już wycena kilkadziesiąt zł...... przy okazji dzisiaj napisałem rano na forum KGHM że kurs dotknie 86zł
Nikt nie uwierzył a jak jest widać że jednak kurs "dotknął" taką wycenę .... i tak jak w tym tyg kghm dobije do 80zł tak BOS w tym roku powinien być sporo wyżej .... oczywiście to moja ocena każdy myśli samodzielnie pozdrawiam:-)