Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
zeszlo 2-3 dobre infa na Bosiu trolle oszalaly ~bimbam 7 2018-05-17 09:58
,,,,,kiedy .....PLAJTA....????? ~komornik 2 2018-05-17 09:54
TO SUPER SMIEĆ...!!!!!! ~Komornik 1 2018-05-17 08:51
to już TRUP....!!!!!! ~Komornik 1 2018-05-17 08:49
Zysk na BOŚiu +16,3 mln oraz objęcie 30M akcji ~BędzeDobrze 22 2018-05-16 18:14
Orlen Bos elektrownia atomowa? ~Amator 2 2018-05-16 18:13
Nie dajcie sie ubrać! ~qbaka 8 2018-05-16 18:09
Dla myślących ~qbaka 14 2018-05-16 17:43
Krotko i na temat !!!!!! ~MOC 7 2018-05-16 06:50
Bos spółka 2018 roku ~Tom 1 2018-05-16 04:49
Nowy raport dostępny ~Tak 2 2018-05-15 22:55
Skonsolidowany raport BOŚ S.A. za I kw 2018 r. - 15 maja 2018 r. ~olo 14 2018-05-15 20:47
sobota 5 maja 2018. Wasza niewiedza jest porażająca polonez_as-dur 24 2018-05-15 19:40
gdzie raport ? maxks 4 2018-05-15 12:31
Mieli zaprzestać publikacji częściowych raportów. ~qbaka 4 2018-05-15 09:47
BOŚ zarobi na domach drewnianych panmareczek 6 2018-05-13 20:11
program naprawczy ~wiki 3 2018-05-12 17:55
co dalej ~wiki 1 2018-05-11 19:55
Boś-ostwo = dziadostwo ~qbaka 9 2018-05-11 17:33
Nowa emisja akcji może być dopiero po krachu w Stanach ~docent 14 2018-05-11 15:10
KOLEJNE PRZEJECIE NA RYNKU BANKOWYM ~HULA 4 2018-05-11 13:48
Orlen wiatraki ~Hm 3 2018-05-11 07:29
BOS ~homospekulator 2 2018-05-07 18:58
Jest info od spółki ~Tata 3 2018-05-07 17:16
A zielone certyf w górę! ~Ułan 1 2018-05-06 21:54
Udostępniono nowe info ~Dizi 8 2018-05-06 16:50
pytanie od Chodzika Księżycowego polonez_as-dur 9 2018-05-04 14:27
Warto poczytać (p. Krzysztof Borowski) ~Czytelnik 10 2018-05-03 06:45
cena emisyjna ustalona - na przekór niedowiarkom 10zł !!! ~sokos 9 2018-04-30 19:14
ALE LIPA 10zł USTALILI serieV a tu ANI DRGNIE CAŁY CZAS PONIŻEJ 10zł!! ~LIPA 2 2018-04-30 11:21
[x]
BOS -1,31% 9,78 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.