Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
TAKIETAM ~NOWY 5 2018-11-25 19:34
wszystko i na temat ~qbaka 3 2018-11-24 12:47
Dziewięć rekomendacji dla banków z GPW. Tylko jedna brzmi "kupuj" Puls Biznesu 1 2026-06-24 12:46
do gry wchodza grubsi chlopcy ~bos 8 2018-11-23 21:16
wszystkiego drzewianego i jabłkowego w nowym roku :-) ~qbaka 1 2018-11-22 23:56
WIEC ~grabos 1 2018-11-22 21:55
tehchnicznie ~bos 7 2018-11-22 19:31
dla tych co wolniej myślą ~JohnDeere 16 2018-11-21 17:41
istota wiedzy jest znajomość przyczyn ~qbaka 7 2018-11-21 14:01
tylko lepiej ~grabos 2 2018-11-21 13:58
Czy mozna chronić środowisko bedąc bankiem bez szumnej nazwy? ~qbaka 6 2018-11-21 13:57
BOS w SII ~Wiedyn 100 2018-11-20 22:54
Najlepszy wynik w historii bos ~Tom 29 2018-11-20 22:19
do dychy wzdychać bedziesz ~qbaka 4 2018-11-20 10:50
a jednak nie ALIOR tylko PKO BP :-) ~xxx 19 2018-11-20 08:57
Przejęcie za 1zl? ~Hm 8 2018-11-19 15:27
Koszt budowy domu drewnianego ~docent 3 2018-11-19 11:37
Brawo bos ~Tom 12 2018-11-18 12:17
Afera KNF ~qwe 1 2018-11-16 17:56
Góra/dół? ~Bankierka 2 2018-11-15 09:21
Jest bardzo dobrze ~qwe 16 2018-11-15 08:08
Jaki tu spokój ~foka 2 2018-11-14 18:32
Po-kurczony bilans ~Amator 5 2018-11-14 17:30
Nie jest dobrze ~qbaka 3 2018-11-14 13:12
dobre wyniki ale w złym dniu opublikowane ~JohnDeere 2 2018-11-14 10:10
Dzisiaj przy dużych obrotach łamiemy trend spadkowy? ~Juliusz 1 2018-11-14 09:20
widać poprawę w III kwartale ~Jaro 1 2018-11-14 09:10
Nieprawidłowości w BOS ~bankier 7 2018-11-13 21:22
Wyniki ~Openerem 7 2018-11-13 19:30
Skromne uwagi na temat znanego wszystkim artykułu z PB ~autor 31 2018-11-13 12:41
polski apple eko ~qbaka 11 2018-11-11 19:09
[x]
BOS -0,20% 9,91 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.