Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
DM BOŚ trzyma formę ~bankierka 1 2019-01-14 13:12
PPK .... ~Neo 5 2019-01-11 13:27
kontratk ~bos 7 2019-01-04 21:30
Kiedy tu będzie 10 PLN? ~Kre 8 2019-01-04 10:15
Kupiłem po 11, sprzedam tylko powyzej22 ~Ya 12 2019-01-02 12:46
15,50zlp zapamiętajcie tę wartość :-) ~xxx 10 2018-12-31 13:01
Tu się zarabia ~Zaorski 5 2018-12-31 12:55
KONSOLIDACJA SEKTORA BANKOWEGO ~fab 4 2018-12-30 10:39
Dlaczego BOŚ ma program naprawczy ~abc 2 2018-12-27 22:58
tik tak tik tak wszyscy czekamy na qubake ~xxxx 27 2018-12-27 20:24
OZE ~qbaka 7 2018-12-24 11:37
Lipa plus ~Tom 2 2018-12-22 11:04
Kto teraz sprzedaje ? ~Mixer 8 2018-12-21 16:53
Energia plus ~Tom 15 2018-12-18 23:39
wyciskanie soków plus rząd podwyższa vat na soki ~qbaka 2 2018-12-18 20:38
COŚ o getine ~qbaka 3 2018-12-18 17:00
solary dolary czyli wędke pomóz kupic a nie rybe dawaj ~qbaka 1 2018-12-17 16:22
Koniec monopolu BOŚ-a ... ~citizen04 11 2018-12-15 07:50
EuroRating podniósł perspektywę ratingu kredytowego BOŚ do stabilnej ~info 16 2018-12-11 19:50
Ten niemota sprzedał Bosia ~ŁazikMarsjański 3 2018-12-11 01:02
składka na prezenty dla wyborców ~qbaka 3 2018-12-10 21:59
Ministerstwo wskazało materiał przyszłości. ~qbaka 17 2018-12-10 12:21
Operatorzy wnioskują o zmianę zasad przyłączeń i obsługi mikroinstalacji ~qbaka 2 2018-12-10 10:49
Kiedy 10 ~Jaro 27 2018-12-08 15:51
Pakiety po stronie K po 10k juz sie pojawiaja. ~Olo 3 2018-12-07 10:01
specjalista od wiatraków pilne ! ~qbaka 4 2018-12-06 19:46
Bos wsparcie 7,70 ~Tom 9 2018-12-06 15:04
03.12.2018 nikt juz nie ciagnie ~hm 22 2018-12-05 22:10
04.12 łokiem moca ~MOC 2 2018-12-04 20:47
cop 24 ~qbaka 11 2018-12-04 06:40
[x]
BOS -0,50% 9,93 2026-06-23 16:22:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.