"Monopol" BOŚ Banku na udzielanie kredytów na rozwój OZE właśnie się skończył.
http://gramwzielone.pl/trendy/33690/kolejny-bank-otwiera-sie-na-finansowanie-oze
Jak nie wezmą się do roboty to kiepsko ich widzę.
Ktoś coś wie jak program "czyste powietrze" wpływa na akcje kredytowa BOŚ-a ?
Coś mi się zdaję że kiepsko bo nie ma żadnych komunikatów.
Czy współpraca z PKN Orlen przynosi jakieś wymierne rezultaty?
Czy tylko na liście intencyjnym z akcjonariuszem się skończyło?
Nie wiem jak Wy drodzy koledzy i koleżanki ale ja jestem trochę rozczarowany.
Liczyłem na trochę więcej ze strony tego banku.
Pozdrawiam