REKLAMA
TYLKO U NAS

ALTA: Przedwstępna umowa sprzedaży działek w projekcie Siewierz Jeziorna

2015-03-12 18:16
publikacja
2015-03-12 18:16
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 4 / 2015
Data sporządzenia: 2015-03-12
Skrócona nazwa emitenta
ALTA
Temat
Przedwstępna umowa sprzedaży działek w projekcie Siewierz Jeziorna
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd ALTA S.A. informuje, że Chmielowskie Sp. z o.o. (Sprzedający, Spółka – Inwestycja ALTA S.A.) i Murapol S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej(Nabywca, Deweloper) zawarły w dniu 12 marca 2015r. przedwstępną warunkową umowę sprzedaży działek w projekcie Siewierz Jeziorna.
Przedmiotem sprzedaży są niezabudowane działki gruntowe o powierzchni 0,2187 ha.
Na przedmiotowej nieruchomości Nabywca zbuduje dwa wielorodzinne budynki mieszkalne, zawierające co najmniej 2 500 m kw powierzchni użytkowej mieszkalnej (PUM). Cena sprzedaży zostanie skalkulowana w oparciu o ostateczną liczbę PUM.
Umowa sprzedaży zostanie zawarta w terminie do 30 listopada 2015r. po spełnieniu warunków koniecznych do przeprowadzenia budowy.
Chmielowskie Sp. z o.o. wyraziła zgodę na dysponowanie przez Nabywcę ww. nieruchomościami, przy czym rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi po zawarciu przyrzeczonej umowy sprzedaży.

Strony postanowiły, że Murapol S.A. uprawniony będzie w terminie do 31.12.2016r. do pierwszeństwa w nabyciu działek przeznaczonych w kolejnych kwartałach inwestycji na budowę wielorodzinnych budynków mieszkalnych o powierzchni mieszkalnej 8 000 m kw.

Zarząd ALTA S.A. przekazał informacje o zawarciu listu Intencyjnego w sprawie sprzedaży Deweloperowi działek w projekcie Siewierz Jeziorna raportem bieżącym nr 24/2014 w dniu 2 grudnia 2014r.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2015-03-12 Robert Jacek Moritz Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Najtańsze konta firmowe z premią za korzystanie
Najtańsze konta firmowe z premią za korzystanie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki