Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Pożyczki bez przelewania grosza to wygodne rozwiązania finansowe, umożliwiające zdobycie dodatkowych pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Szybka pożyczka bez przelewu grosza pozwala otrzymać pieniądze na dowolny cel nawet w kilkanaście minut.

Pożyczki bez przelewania grosza to wygodne zobowiązania finansowe, oferowane przez wielu pożyczkodawców. Szybka pożyczka bez przelewu grosza może być udzielona zarówno przez pozabankowe instytucje finansowe, jak i banki, mające w swojej ofercie pożyczki gotówkowe online.

Pożyczki bez przelewania grosza – gdzie znaleźć?   (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Sprawdź: Internetowe pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez przelewania grosza – co warto wiedzieć?

Pożyczka bez przelewania grosza może być określana m.in. jako szybka pożyczka bez przelewu grosza, pożyczka bez przelewu grosza, czy po prostu jako pożyczka bez grosza. Wielu internetowych pożyczkodawców w różny sposób określa swoje oferty, które polegają na braku konieczności przelewania 1 grosza (lub 1 złotówki) w celach weryfikacyjnych. W pożyczkach, które wymagają wykonania przelewu na wymienione kwoty, chodzi o weryfikację wprowadzonych informacji we wniosku o pożyczkę.

Składając wniosek o zobowiązanie finansowe w postaci internetowej pożyczki, przyszły pożyczkobiorca jest zmuszony podać podstawowe informacje, takie jak imię, nazwisko czy numer rachunku bankowego, na który zostaną przelane pieniądze. Wykonując przelew na 1 grosz lub 1 złotówkę na konto pożyczkodawcy, przyszły klient weryfikuje podane we wniosku dane. Przelew na 1 grosz w przypadku pożyczek internetowych, bardzo często jest nazywany opłatą weryfikacyjną. Po sprawdzeniu danych i upewnieniu się, że są poprawne, pożyczkodawca zwraca wszystkie środki na konto pożyczkobiorcy.

Pożyczkodawcy udzielający zobowiązań finansowych bez konieczności przelewania 1 grosza stosują inne metody, które pozwalają zweryfikować przyszłych pożyczkobiorców. Jedną z nich jest prośba o skorzystanie z w pełni bezpiecznych i darmowych aplikacji, takich jak Kontomatik, Instantor, czy KontoConnecy. Aplikacje umożliwiają sprawną i szybką weryfikację złożonego wniosku, bez konieczności przelewania środków z tytułu opłaty weryfikacyjnej. Użytkownicy wymienionych aplikacji, najczęściej podają dane z dowodu osobistego, a aplikacja pozwala bezpośrednio weryfikować dane firmom pożyczkowym. Tego rodzaju aplikacje są w pełni bezpieczne.

Warto pamiętać, że korzystanie z takich aplikacji jak wspomniany Instantor, Kontomatik czy KontoConnect jest darmowe, a dzięki specjalnemu szyfrowanie połączeń, przekazywane dane są dobrze chronione. Korzystanie z aplikacji nie wiąże się z pobieraniem opłat ze strony ich właściciela czy pożyczkodawcy. Posiadanie kont na Instantor, Kontomatik, czy KontoConnect nie wpływa również na zdolność kredytową, aplikacje nie pobierają historii z konta, ani nie sprawdzają historii kredytowej żadnego użytkownika.

Zobacz: Jakie zapatrywania na pożyczki mają osoby zadłużone, bez zdolności kredytowej?

Szybka pożyczka bez przelewu grosza – jak wybrać ofertę?

Pod kątem oferty, pożyczka bez przelewu grosza nie różni się niczym od pozostałych pożyczek gotówkowych, udzielanym przez wielu internetowych pożyczkodawców. Poszukując najlepszej oferty pożyczki bez przelewania jednego grosza, warto zwracać na podstawowe koszty, związane z zaciąganiem tego rodzaju zobowiązań. Biorąc pożyczki bez przelewania 1 grosza, każdy klient musi zdawać sobie sprawę z wielu czynników, które wpływają na całkowity koszt ponoszony przez pożyczkobiorcę. Szybka pożyczka bez grosza pod względem kosztów, składa się najczęściej z oprocentowania, prowizji oraz pozostałych kosztów, wpływających na jej ostateczny koszt.

Oprocentowanie pożyczki bez grosza może wynieść maksymalnie wysokość równą czterokrotności stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego, powiększoną o 7 stóp procentowych. W zdecydowanej większości przypadków, oferty pożyczek bez grosza są zdecydowanie bardziej atrakcyjne, a oprocentowanie znacznie mniejsze. Prowizja pożyczki bez przelewu grosza jest swego rodzaju wynagrodzeniem pozabankowej instytucji finansowej za udzielenie zobowiązania. Pozostałe opłaty są bardzo rzadko spotykane i mogą dotyczyć np. ubezpieczenia, które jest warunkiem wzięcia pożyczki u danego pożyczkodawcy.

Poszukując odpowiedniej oferty pożyczki na konto bez przelewania grosza, można korzystać z wielu rankingów pożyczek bez przelewu grosza, czy porównywarek pożyczek bez grosza. Na etapie wyboru oferty danego pożyczkodawcy, warto korzystać z RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. To wygodny miernik kosztów pożyczki, uwzględniający wszystkie koszty zobowiązanie (wspomniane oprocentowanie, prowizję i inne koszty). RRSO to całkowity koszt pożyczki, ponoszony przez klienta, wyrażony jako wartość procentowa w ujęciu rocznym. Im wyższa jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, tym wyższe są koszty pożyczki bez przelewu grosza.

Zobacz: Jak wziąć pożyczkę bez dochodów?

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

2019-03-29

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Pożyczki pozabankowe - rodzaje i charakterystyka

Przybliżamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych. Jakie są rodzaje pożyczek, czym się charakteryzują i jak je zaciągnąć.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie?

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie? Z jakimi dodatkowymi formalnościami się to wiąże?

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Ikona informacji
poradniki