Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Osoby bez stałych dochodów, bardzo często znajdują się w kiepskiej sytuacji finansowej. Bardzo często rozwiązaniem ich problemu jest wzięcie pożyczki bez dochodów. Jednak nie wszyscy pożyczkodawcy są skłonni udzielać tego typu zobowiązań. Czytaj dalej i sprawdź, czy istnieją pożyczki bez dochodów.

Pożyczki bez dochodów należą do specyficznej grupy zobowiązań finansowych. Z pożyczek bez dochodów zazwyczaj korzystają osoby, które znajdują się w kiepskiej sytuacji finansowej. Pożyczki bez dochodu umożliwiają zdobycie dodatkowych pieniędzy osobom, które nie wykazują stałych dochodów.

Pożyczki bez dochodów – czy są możliwe? Jak wziąć? (YAY Foto)

Pożyczki bez dochodów – co warto wiedzieć?

Pożyczki bez dochodów to rozwiązania finansowe oferowane, które nie są oferowane przez banki. Wprowadzone przed kilkoma laty Rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego spowodowały, że banki muszą  dokładniej sprawdzać swoich potencjalnych klientów i stosować o wiele bardziej restrykcyjną politykę udzielania zobowiązań finansowych. Osoby, które poszukują pożyczek bez dochodów, muszą skorzystać z oferty pozabankowych instytucji finansowych, które udzielają tego rodzaju pożyczek.

Warto pamiętać, że za każdym razem przed zaciągnięciem zobowiązania, należy dokładnie zapoznać się z regulaminem oraz umową pożyczki danego pożyczkodawcy. Zrozumienie i zaakceptowanie warunków umowy jest kluczem do wzięcia atrakcyjnej pożyczki gotówkowej bez dochodów. Zbyt pochopne i nieprzemyślane decyzje mogą prowadzić do sporych problemów finansowych.

Pożyczka bez dochodów – kto może wziąć?

Pożyczka bez stałego dochodu to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać np. studenci. Część studentów, którzy kształcą się na studiach dziennych, nie posiada żadnych źródeł stałego dochodu i zazwyczaj są wspierani finansowo przez rodziców lub otrzymują stypendia za wyniki w nauce. Studenci mogą z powodzeniem korzystać z pożyczek bez dochodów i nie powinni mieć większego problemu w zaciągnięciu takiego zobowiązania.

Kto jeszcze może skorzystać z pożyczki dla osób bez dochodu? Tak naprawdę każdy, bo najbardziej liberalni pożyczkodawcy, udzielający tego rodzaju pożyczek, decyzję o udzieleniu, uzależniają od zdolności kredytowej osoby, która stara się o zobowiązanie. Równie istotne jest wyciąg z osobistego rachunku bankowego, o który może poprosić pożyczkodawca. Dzięki niemu można oszacować, jak duże jest ryzyko związane z udzieleniem pożyczki osobie, która nie wykazuje żadnych dochodów. Szybka pożyczka bez dochodów to zazwyczaj zobowiązanie pozbawione zbędnych formalności, a pożyczkobiorca nie musi spełnić tak wielu wymogów, jak ma to miejsce np. w przypadku kredytu gotówkowego.

Zobacz: Jak wziąć pożyczkę z dostawą do domu?

Pożyczka dla osób bez dochodu – o czym warto pamiętać?

Pożyczki dla osób bez dochodu są zobowiązaniami finansowymi, z których można skorzystać w wielu ciężkich chwilach. Pieniądze z tytułu pożyczki bez dochodów, można przeznaczyć  na dowolny cel, np. spłatę zadłużenia, co jest jej niewątpliwą zaletą. Przed skorzystaniem z pożyczki dla osób bez dochodu, należy zdawać sobie sprawę ze wszystkich kosztów, które są związane z jej zaciągnięciem. Pożyczka dla osób bez dochodu, jak każde pozostałe pożyczki, może zawierać takie koszty, jak: oprocentowanie, prowizje i inne koszty zobowiązania.

Wybierając spośród ofert pozabankowych pożyczek dla osób bez dochodu, warto korzystać z RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. To pożyteczny miernik kosztów pożyczki i kredytów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jest całkowitym kosztem kredytu, który jest ponoszony przez osobę zaciągającą zobowiązania. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jest wyrażana jako wartość procentowa całej kwoty pożyczki w stosunku rocznym.

Przeczytaj również:

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

2019-03-29

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Pożyczki pozabankowe - rodzaje i charakterystyka

Przybliżamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych. Jakie są rodzaje pożyczek, czym się charakteryzują i jak je zaciągnąć.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

Ikona informacji
poradniki