Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Osoby bez stałych dochodów, bardzo często znajdują się w kiepskiej sytuacji finansowej. Bardzo często rozwiązaniem ich problemu jest wzięcie pożyczki bez dochodów. Jednak nie wszyscy pożyczkodawcy są skłonni udzielać tego typu zobowiązań. Czytaj dalej i sprawdź, czy istnieją pożyczki bez dochodów.

Pożyczki bez dochodów należą do specyficznej grupy zobowiązań finansowych. Z pożyczek bez dochodów zazwyczaj korzystają osoby, które znajdują się w kiepskiej sytuacji finansowej. Pożyczki bez dochodu umożliwiają zdobycie dodatkowych pieniędzy osobom, które nie wykazują stałych dochodów.

Pożyczki bez dochodów – czy są możliwe? Jak wziąć? (YAY Foto)

Pożyczki bez dochodów – co warto wiedzieć?

Pożyczki bez dochodów to rozwiązania finansowe oferowane, które nie są oferowane przez banki. Wprowadzone przed kilkoma laty Rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego spowodowały, że banki muszą  dokładniej sprawdzać swoich potencjalnych klientów i stosować o wiele bardziej restrykcyjną politykę udzielania zobowiązań finansowych. Osoby, które poszukują pożyczek bez dochodów, muszą skorzystać z oferty pozabankowych instytucji finansowych, które udzielają tego rodzaju pożyczek.

Warto pamiętać, że za każdym razem przed zaciągnięciem zobowiązania, należy dokładnie zapoznać się z regulaminem oraz umową pożyczki danego pożyczkodawcy. Zrozumienie i zaakceptowanie warunków umowy jest kluczem do wzięcia atrakcyjnej pożyczki gotówkowej bez dochodów. Zbyt pochopne i nieprzemyślane decyzje mogą prowadzić do sporych problemów finansowych.

Pożyczka bez dochodów – kto może wziąć?

Pożyczka bez stałego dochodu to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać np. studenci. Część studentów, którzy kształcą się na studiach dziennych, nie posiada żadnych źródeł stałego dochodu i zazwyczaj są wspierani finansowo przez rodziców lub otrzymują stypendia za wyniki w nauce. Studenci mogą z powodzeniem korzystać z pożyczek bez dochodów i nie powinni mieć większego problemu w zaciągnięciu takiego zobowiązania.

Kto jeszcze może skorzystać z pożyczki dla osób bez dochodu? Tak naprawdę każdy, bo najbardziej liberalni pożyczkodawcy, udzielający tego rodzaju pożyczek, decyzję o udzieleniu, uzależniają od zdolności kredytowej osoby, która stara się o zobowiązanie. Równie istotne jest wyciąg z osobistego rachunku bankowego, o który może poprosić pożyczkodawca. Dzięki niemu można oszacować, jak duże jest ryzyko związane z udzieleniem pożyczki osobie, która nie wykazuje żadnych dochodów. Szybka pożyczka bez dochodów to zazwyczaj zobowiązanie pozbawione zbędnych formalności, a pożyczkobiorca nie musi spełnić tak wielu wymogów, jak ma to miejsce np. w przypadku kredytu gotówkowego.

Zobacz: Jak wziąć pożyczkę z dostawą do domu?

Pożyczka dla osób bez dochodu – o czym warto pamiętać?

Pożyczki dla osób bez dochodu są zobowiązaniami finansowymi, z których można skorzystać w wielu ciężkich chwilach. Pieniądze z tytułu pożyczki bez dochodów, można przeznaczyć  na dowolny cel, np. spłatę zadłużenia, co jest jej niewątpliwą zaletą. Przed skorzystaniem z pożyczki dla osób bez dochodu, należy zdawać sobie sprawę ze wszystkich kosztów, które są związane z jej zaciągnięciem. Pożyczka dla osób bez dochodu, jak każde pozostałe pożyczki, może zawierać takie koszty, jak: oprocentowanie, prowizje i inne koszty zobowiązania.

Wybierając spośród ofert pozabankowych pożyczek dla osób bez dochodu, warto korzystać z RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. To pożyteczny miernik kosztów pożyczki i kredytów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jest całkowitym kosztem kredytu, który jest ponoszony przez osobę zaciągającą zobowiązania. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jest wyrażana jako wartość procentowa całej kwoty pożyczki w stosunku rocznym.

Przeczytaj również:

Skorzystaj z pomocy eksperta

2018-11-16

Kredyt na oświadczenie - gdzie i jak wziąć kredyt na oświadczenie?

Obecnie z kredytu na oświadczenie mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. To forma kredytu z najmniejszą ilością formalności do załatwienia. Kredytobiorca musi jedynie oświadczyć, jakie wpływy miesięczne uzyskuje – bez dodatkowych dokumentów od pracodawcy i instytucji podatkowych.

2018-09-21

Pożyczki dla firm - jak wybrać najlepszą pożyczkę firmową?

Każdy przedsiębiorca prędzej,czy później będzie potrzebował pożyczki na firmę. Pożyczka firmowa umożliwia rozwój działalności, wdrożenie innowacji, nabycie nowego, a niezbędnego do prowadzenia firmy sprzętu. Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając pożyczki dla firm.

2018-09-21

Pożyczka dla każdego – czy istnieje? Jak ją dostać?

Pożyczka dla każdego to oferta zobowiązania finansowego dostępna niemal dla każdego dorosłego pożyczkobiorcy. Oferty pożyczek dla wszystkich dotyczą zazwyczaj pożyczek typu chwilówki. To minimum formalności oraz niewielkie wymogi, które musi spełnić osoba zaciągająca pożyczkę.

BIK - co to jest? Czyszczenie BIK, raport za darmo

BIK - ten tajemniczo brzmiący skrót to nic innego, jak Biuro Informacji Kredytowej, zbierający dane na temat naszych finansów.“Czyszczenie BIK-a”, co to takiego?  

Pożyczka bez prowizji - jak uzyskać? Jakie warunki spełnić?

Sprawdź, które firmy pozabankowe oferują pożyczkę bez prowizji z RRSO 0%. Kredyt bez prowizji i ukrytych kosztów możesz otrzymać nawet w 15 minut!

Szybka pożyczka – jak otrzymać korzystną pożyczkę szybko?

Szybkie pożyczki to najszybszy sposób na pozyskanie dodatkowych pieniędzy na dowolny cel. Szybka pożyczka, poza terminem wypłaty gotówki, niczym nie różni się od standardowej pożyczki. Ekspresowa pożyczka to pożyczka dla każdego, dzięki której zdobędziesz pieniądze nawet w kilkanaście minut.

Pożyczki w domu klienta – jak wybrać pożyczkę z obsługą w domu?

Pożyczki w domu klienta to zobowiązania finansowe, które można przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczki udzielane w domu klienta to wygodne i elastyczne rozwiązania, dopasowane do potrzeb oraz możliwości spłaty przez pożyczkobiorcę. Sprawdź, co wpływa na koszty pożyczki w domu klienta i jak ją wybrać.

Ikona informacji
poradniki