Przyznam szczerze że moje pokłady optymizmu dzisiaj mocno stopniały, mimo tego, że jestem przekonany do samej koncepcji eracoin. Jednak kurs spada pod swoim ciężarem, rynek reaguje nerwowo i już nie reaguje na informacje ze spółki , a do tego jeszcze niedługo wyniki (pewnie gorsze niż za 3Q) , wysyp zawieszonych z nowej emisji i być może info o objęciu lub nie, akcji z nowej emisji przez p.Marię. W najbliższej perspektywie trochę słabo to wygląda. Trzymam pomimo straty, ale pampers prawie pełny.