Ok zgadza się ale nie tworzą tego w garażu, weszli na giełdę i to trochę zobowiązuje. Zainwestuje bo plan mamy taki, stworzymy coś w ciągu takiego czasu, potrzebujemy na to tyle i tyle ale zakładamy że przyniesie to tyle i tyle. Można? I wszystko jasne. A tu zamiast tego polityka typu Macrogames, hura podpisaliśmy umowę z T-Mobile, robimy gry, cały czas je robimy i już niedługo , nie możemy się doczekać, ale może w międzyczasie jakaś emisja, taka mała bo zabrakło. Kumasz różnicę?