Co do wyników to mam wątpliwości bo w 3Q były jeszcze jakieś przychody z brandsabbat ale chyba coś nie poszło bo nagle urwały się kampanie linkowe i pojawiły się zmiany w regulaminie, tak jakby zaskoczyło ich że cwaniaki będą wklejać linki gdzie popadnie bo coś z kontrolą chyba było słabo. Teraz wpis na FB znowu w stylu "pracujemy nad tym" i chyba robiony w pośpiechu, błędy typu darmoda wysyłka. Tych wpadek robi się zbyt wiele, przesuwany licznik, falstart z komunikatem o emisji uwalający kurs i w tle dwie szare eminencje z udziałem 4,99 , czemu nie 5%? Daleki jestem od teorii spiskowych ale można odnieść wrażenie że jest tu trochę cwaniactwa a to nie my drobni akcjonariusze rozdajemy karty więc w tej rozgrywce mamy małe szanse.