Konkrety? Od września nie ma kampanii liniowych. Kampanie wizerunkowe policzalne na palcach. Przez ile dni były zawieszone notowania i z jakiego powodu? Założę się że stany 4,99 nie utrzymują się constans. Był przesunięty licznik? Był. Byłem zaskoczony że ktoś sprzedaje poniżej 4 bo mało akcji chodziło wcześniej po tej cenie. Ale zapomniałem, że część ma dużo tańsze papiery z emisji.