Widać ze się nie znasz. Pani M.Belka ma piękna i okazałą siedzibę w Warszawie, a nie w Toruniu. Sztab doradców, analityków, mamagerów. A ty nie masz akcji, dużo kupiłem bo wierzę że moje tokamaki eracoin będa miały moc. I bitevil wejdzię pod koniec roku do wig20.