Brak zaufania kładzie tu wszystko , nawet tak dobry pomysł. Pani Mario ile brakuje udziałowcom z 4,99 do przekroczenia progu? Może zrobimy zrzutkę na forum jak im brakuje. Zacznijcie budować zaufanie bo robi Wam to czarny PR na razie wśród akcjonariuszy co było widać po emisji. Uważacie że to Wam pomoże na rynku znaleźć partnerów?