"przesuwany licznik, falstart z komunikatem o emisji uwalający kurs i w tle dwie szare eminencje z udziałem 4,99"
No a jak po co, bo nie trzeba informować po zejściu poniżej 5%. Tych 2 ściemniaczy już nie ma w akcjonariacie. Ewakuacja nastąpiła w okolicach 7-8 zeta. Oni tak za każdym razem, zobaczcie CWA, czy EC2